Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Konsol Nasıl Kullanılır? – Antre Dekorasyonları İçin Konsol Tercih Edilebilir Mi?

Antreler İçin Konsol Uygun Mobilyalar Arasında Mı?

Evlerimizin geri kalanı her ne kadar şık tasarımlı ve gözlere hitap eden bir yapıda olsa da evlerinize ilk defa gelen misafirlerinizin, evinizin geri kalanı hakkında bir fikir edineceği ilk alan tabii ki antrelerdir. Dolayısıyla antre dekorasyonu tıpkı evinizin geri kalanı gibi önem verilmesi gereken ve tarzınızın çarpıcı bir biçimde görünebileceği alanların başında gelir. Yeni nesil evlerde genellikle antreler şık bir dresuar ve kimi zaman konsol modelleri ile yapılabilir. 

Dresuar modelleri antreler için kullanılsa da daha büyük bir alana ihtiyacı olan ev sahipleri antre dekorasyonu yaparken antre mobilyaları ya da dresuar çeşitlerinden ziyade kullanışlı konsol modelleri ile kendilerine kolaylık sağlamaya çalışır. Dresuar ve konsol arasındaki farklar bunun temel nedenidir. Kısaca bahsetmemiz gerekirse dresuarlar, konsol çeşitleri gibi geniş bir kullanım alanına sahip değildir. Antrelerde bulunan ve konsol modelleri ile kıyaslandığında nispeten daha küçük olan antre mobilyaları arasında sayılabilirler. 

Bahsettiğimiz bu boyut farklılığı kimi ev sahiplerinin eşyalarını daha rahat yerleştirebilmek ve daha kullanabilmek için konsol kullanımı tercih ederler. Antre dekorasyonu için konsol kullanımı tercih eden ev sahiplerine konsol nasıl kullanılır konusundan yola çıkarak kullanışlı konsol modelleri ve antre dekorasyonu hakkında bilgi vereceğiz. 

Antre İçin Konsol Nasıl Kullanılır?

Konsol nasıl kullanılır sorusunun cevapları arasında antrelerin ilk başta olması beklenemez ancak konsol modelleri evlerin her yanında kullanılabilmektedir. Genellikle salon ve yatak odalarında kullanılan konsol modelleri, aynı zamanda antreler için konsol kullanmayı tercih edenlerin antre mobilyaları arasında da severek kullanabileceği mobilyalardandır. 

Antreler için konsol kullanımı uygun bir noktaya yerleştireceğiniz konsol çeşitleri ile rahatlıkla uygulanabilir. Genellikle antreler için tercih edilen konsollar kullanışlı konsol modelleri arasındadır. Şıklığın ön planda olduğu konsol modelleri daha çok salon gibi ortak yaşam alanlarında kullanılırken antreler için çekmece ve dolaplara sahip farklı tasarımlarda daha kullanışlı konsol modelleri tercih edilir. 

Peki antrelerde konsol nasıl kullanılır? Antreler için dekorasyon fikirleri arasında konsol kullanımı nasıl bir yere sahiptir? Aslında antre dekorasyonu için konsol kullanımı için ufak dokunuşlarınızla en tarz görünümü yakalayabilirsiniz. Antre dekorasyonu için kullanacağınız konsol kullanımı nasıl olmalı? Tabii ki evinize girip çıkarken sizler için elzem olan eşyaların kolaylıkla saklanabileceği fakat aynı zamanda şık bir duruşu olan modelleri tercih etmelisiniz. Antre için konsol kullanımı konsol üzeri fazla aksesuarla kaplanmadan yapılmalı ancak fazla boş kalmamalı.

BYR Home Kalitesi ve Kullanışlı Konsol Modelleri İle En Şık Antreler

Konsol modelleri özellikle son yıllarda ev dekorasyonu ideallerinin değişmesi ile kullanım alanı oldukça artmış ev mobilyaları arasındadır. Bu nedenle antreler için konsol çeşitleri kullanarak dresuarlardan daha büyük bir alana sahip olmak isteyen ev sahipleri rahatlıkla dresuarları tercih edebilirler. 

BYR Home’un kaliteli, kullanışlı ve şık konsolları antreleri çok daha işlevsel hale getiriyor! Antre dekorasyonuna şık ve zengin bir görünüm katacak konsol çeşitleri ile sizler de misafirlerinizi en şık biçimde karşılamak istiyorsanız showroomlarımızı gezebilir ya da antreler için konsol modelleri ve konsol fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

[widget-132]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38