Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

BYR HOME
Sancaktepe / İstanbul
Veysel Karani Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:5 Sancaktepe/ İstanbul

Mekanınıza Özel Çözümler İçin Bizi Arayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Mobilya fiyatlarımız; koltuk takımları, konsol, sehpa, sandalye, masa, TV ünitesi, kitaplık, ayna ve dekoratif aksesuar modellerimiz için farklılaşmaktadır. Satın almak istediğiniz mobilyanın sayfasına ulaşarak fiyatlar hakkında bilgi alabilir projelerinize özel fiyat almak için satış danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

BYR Home olarak; koltuk takımları, konsol, sehpa, sandalye, masa, TV ünitesi, kitaplık, ayna ve dekoratif aksesuar üretimleri yapıyoruz. Müşterilerimizin özel tasarım ve üretim taleplerini de karşılıyoruz.

Showroom ve satış ofisimiz İstanbul Ümraniye’de bulunmakla birlikte tasarım ve üretim merkezimiz İstanbul Sultanbeyli'de yer almaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti odalı nakliye ve montaj hizmetleri veriyoruz. Üretimini yaptığımız tüm ürünlerin montajını teknik ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimiz ısı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençlidir. Her türlü şartlarda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bakım ve onarım ihtiyaçları deneyimli teknik ekibimiz tarafından karşılanarak ilk günkü kullanım konforu sağlanır.

Satış Danışmanınıza Sorun

Byr Home Katalog 1
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38