Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Üretim

Mükemmel Tasarım, Güvenli Üretim, Konforlu Yaşam Alanları!

Yaratıcı bakış açımızı ve hayal gücümüzü üretim teknolojimizle bütünleştirerek evleriniz ve iş yerleriniz için farklı, dikkat çekici, kaliteli ve konforlu mobilyalar üretiyoruz.

Uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle her mekana, renge, tasarım anlayışına ve beğeniye uygun özgün ve şık mobilyalar hazırlıyor, uluslararası standartlarda imalat süreçlerimizi başarıyla yönetiyoruz. Kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip metal sandalye ve masalar, konsollar, koltuk takımları ve sehpalar üretiyoruz.

Mekanınıza karakter kazandırmak ve hayatınıza ayrıcalık katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki yaşam alanlarını yaratıyoruz!

Mobilya Uretim

Yenilik, Canlılık ve Yüksek Kalite!

Mobilya Uretimi

Tasarım Atölyesi

Değişen trendleri ve güncel tasarım akımlarını takip ederek modern koleksiyonlar hazırlıyor, her mekana uygun ve fark yaratacak çizimler yapıyoruz.

Ev ve iş yerlerinden, otel ve hastanelere, eğitim kurumlarından restoranlara kadar farklı yaşam alanları için özenle ve en ince ayrıntılarına kadar tasarım yapıyor, beklentileri karşılayacak estetik ve fonksiyonel mobilyalar hazırlıyoruz. Metal malzemenin dayanıklılığı ve tasarım esnekliğinden yararlanmayı ihmal etmiyoruz.

Eşsiz bir deneyim yaşatacak, yıllara ve kullanım şartlarına dayanacak, mükemmel mobilya tasarımlarına imzamızı atıyoruz.

Tasarım Teknolojimizle Tanışın

Üretim Parkuru

Son teknolojik ekipmanlarımızla farklı renk, stil ve kullanım özelliklerine sahip mobilyalar üretiyoruz!

Modern üretim parkurumuzda; koltuk takımları, sehpa ve konsollar, masa ve sandalyeler için metal ayaklar, ahşap modüller ve rahat oturma bölümleri üretiyor, tüm imalat sürecimizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Standart üretimler dışında, ayrıntı ve hassas ölçü gerektiren tasarımlarımıza özel çözümler üretiyoruz.

Hızlı ancak sağlam adımlarla mobilyalarınızı mekanınızdaki yerleri için hazır hale getiriyor, sizlere eşsiz koleksiyonlar sunuyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın
Mobilya Uretimi Yapan Firmalar 1
Mobilya Satis

Montaj ve Uygulama Atölyesi

Metal ve ahşap atölyemizde şekillenen mobilyalarınızı son halleri için bir araya getiriyor, beğeninize sunmak için hazırlıyoruz.

BYR Home kalitesiyle solanlarınızdan yemek odalarınıza, mutfaklarınızdan yatak odalarınıza kadar farklı mekanlar için tasarladığımız ürünlerin işçilik ve üretim sorunlarını gözden geçiriyor, sizlere sorunsuz ve kusursuz ürünler teslim ediyoruz. Satış öncesi ve sonrasında hizmet sürekliliği sağlayarak her türlü ihtiyacınız için profesyonel destek sunuyoruz.

Maksimum fayda sağlayacak çalışma prensibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet kalitemizi ve başarımızı taşıyoruz!

Atölyemizi İnceleyin
Koltuk Takimi Uretimi

Türkiye’nin En İyi Mobilyaları Bu Atölyeden Çıkıyor!

Mekanınıza Özel Tasarım ve Üretim Çözümlerimizi Dinleyin…

Bilgi Al
Mobilya Firmasi

20 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Ev dekorasyonunda yeni trendleri takip ederek tüm üretim ve hizmet süreçlerini iyileştiren, her biri alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle yaşam alanlarınızı yeniden yaratıyoruz.

Profesyonel tasarımcılarımız, üretim ve satış ekibimizle küresel tasarım çizgilerini kullanarak beğeni ve taleplerinize göre ev dekorasyon üretimi yaparken iş yerleriniz ve mekanlarınız için özel projeler hazırlıyor, yüksek kalite anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimizle sektörün standartlarının üzerinde hizmet veriyoruz.

Yaratıcılık; profesyonel bir ekip ve sınırsız bir bakış açısıyla ortaya çıkar… BYR Home ile yaşam alanlarınıza yaratıcılığı davet edin…

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Rahatlık ve kaliteyi, yaratıcılık ve şıklıkla birleştirerek özel üretim ve tasarım çeşitliliğimizle zevkinizi evinizin her köşesine yansıtıyoruz.

Koltuk takımları, sehpa, konsol, sandalye, masa ve dekorasyon ürünlerini farklı yaşam alanlarına ve beğenilere uygun, Avrupa standartlarında, sağlığa ve çevreye dost, en iyi malzemelerle hızlı ve güvenli üretimlerle hayalinizdeki ev için özenle hazırlıyoruz.

Modern ve konforlu bir ev, huzurlu ve kullanışlı iş yerleri için tasarımın ve yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz.

Koleksiyonumuz
Mobilya Firmasi 1
Mobilya Fiyatlari

5000’den Fazla Mutlu Müşteri

Evlerden ofislere, hastanelerden restoranlara kadar Türkiye’nin her yerinde kişi ve firmalara mobilya tasarım, üretim ve satış hizmetleri sunduk.

%100 memnuniyet hedefiyle hizmet veren BYR Home olarak müşterilerimizin taleplerini satış sonrasında da karşılamaya, montaj ve bakım ile onarım ihtiyaçlarında yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. 30 yıldan fazla tecrübemizle mobilyalarınızın zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için kalite politikamızı ve ekibimizi her zaman geliştiriyoruz.

Beğenilerinize ve tasarım algınıza özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak mobilyalar ve dekoratif ev eşyaları arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

BYR Home - Yaşam Alanlarınıza Profesyonel Bir Dokunuş!

Mobilya ve dekorasyon sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman tasarımcılarımız ve üretim ekibimiz, mekanlarınıza özel tasarım yaklaşımımızla sektörün lider markalarından biri olarak yüksek kalite anlayışımızı ve satış sonrası hizmet sürekliliğimizi sizlerle buluşturuyoruz. Ev ve iş yerlerinize konfor katmak, yenilikçi ve yaratıcı çizgilerle mekanınızın havasını değiştirmek istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Deneyimli tasarım ve üretim ekibimizle çağdaş dekorasyon trendlerine uygun, beğeni ve beklentilerinize özel mobilyalar üretiyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

Üretimini yaptığımız mobilyaların tamamında en iyi malzemeyi kullanıyor, zaman ve mekan şartlarına dirençli, uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.

Yaratıcılık ve Konfor

Modern tasarım çizgilerinden hareketle metale ve ahşaba şekil veriyor, klasik mobilya algısını değiştirerek ev ve iş yerlerinize yaratıcılık katıyoruz.

Koltuk Uretimi

Avrupa Standartlarında Üretim

Uluslararası üretim standartlarına sadık kalarak çevreye ve insan sağlığına dost, güvenilir, dayanıklı ve kullanışlı sehpalar, koltuklar, konsollar hazırlıyoruz.

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz teslim edilmesini sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek

BYR Home olarak satış sonrasında da müşteri taleplerini karşılamaya özen gösteriyor, montaj ve bakım ile onarım ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz.

Yaşam Alanlarınıza Konfor ve Kalite Kazandırıyoruz! Esnek Tasarım Seçenekleriyle Mekanınıza Özgü, Farklı ve Dikkat Çekici Mobilyaları Sizler İçin Hazırlıyoruz!

Metalin eşsiz şıklığı ve ahşabın sıcak havasıyla ev ve ofisleriniz için uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretim anlayışımız ve profesyonel ekibimizle yaratıcı fikirlerimizi çağdaş çizgilerle bir araya getiriyor, mekanlarınızın havasını değiştiriyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanı için hızlı ve güvenli üretim prensibiyle koltuk takımları, sehpa, masa, sandalye, konsol üretimlerimiz için malzemede kalite ve hizmette kusursuzluğu garanti ediyoruz!

Müşteri Yorumları

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Tanışmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Showroom’umuza uğrayın.

Mekanınıza Özel Çözümler Üretelim!

Evleriniz ve kurumsal alanlarınız için en uygun ve kullanışlı mobilyalar üretelim.

Yaşam Alanlarınızın Tadını Çıkarın!

Mekanlarınızda konforu kesintisiz yaşayın, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirin!

30+

Yıllık Deneyim

Mobilya tasarım, üretim ve satış sektöründe yılların deneyimi.

50+

Ürün

Geniş ürün seçenekleriyle her beğeniye hitap eden mobilyalar.

5000+

Müşteri

Ev, iş yeri, restoran, hastane gibi kişisel ve kurumsal hizmet alan müşteriler.

%100

Memnuniyet

Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en başarılı mobilya firması.

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38