Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hakkımızda

Mutfaklardan salonlara yaşam alanlarınızın her köşesinde modern tasarım dokunuşlarıyla düşlediğiniz konforu sizler için hazırlıyoruz.

Konforu ve kaliteyi, yaratıcılık ve şıklıkla birleştirerek ev ve iş yerlerinize taşıyan BYR Home olarak 30 yılı aşkın sektörel deneyimimiz, alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, Avrupa standartlarında yenilikçi ve teknolojik üretim yaklaşımımızla koltuk takımlarından sehpalara, masalardan konsollara kadar üretim çeşitliliğimizle ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize özel koleksiyonlar sunuyoruz. Satış sonrası hizmet sürekliliğiyle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Ev dekorasyonunda işin uzmanından hizmet almak, mekanınıza hareket ve ışıltı katmak istiyorsanız gelin, tanışalım.

Byr Home 1

30+

Yıllık Deneyim

Mobilya tasarım, üretim ve satış sektöründe yılların deneyimi.

50+

Ürün

Geniş ürün seçenekleriyle her beğeniye hitap eden mobilyalar.

5000+

Müşteri

Ev, iş yeri, restoran, hastane gibi kişisel ve kurumsal hizmet alan müşteriler.

%100

Memnuniyet

Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün en başarılı mobilya firması.

Byr Mobilya

Vizyon & Misyon

Mobilya üretim ve satışında en kaliteli ve modern çözümleri sunarak müşterilerimizi uygun maliyetli ürünlerle buluşturmak ve sektörümüze değer katmak amacımızdır.

Güncel tasarım trendlerinden hareketle ürün seçeneklerimizi genişletirken kadromuzu da aynı ölçüde geliştirmek, öncü ve farkındalık yaratan bir marka olmak vizyonumuzdur. Misyonumuz ise; kalitemizden ödün vermeyerek tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, başarımızı sürdürülebilir kılmaktır.

Farklı, ayrıcalıklı ve memnuniyet yaratan hizmetler vermek en büyük hedefimizdir. BYR Home olarak konforunuz bizim önceliğimiz…

Projeler

Ekibimiz

Ev dekorasyonunda yeni trendleri takip ederek tüm üretim ve hizmet süreçlerini iyileştiren, her biri alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle yaşam alanlarınızı yeniden yaratıyoruz.

Profesyonel tasarımcılarımız, üretim ve satış ekibimizle küresel tasarım çizgilerini kullanarak beğeni ve taleplerinize göre ev dekorasyon üretimi yaparken iş yerleriniz ve mekanlarınız için özel projeler hazırlıyor, yüksek kalite anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimizle sektörün standartlarının üzerinde hizmet veriyoruz.

Tasarımdan üretime kadar tüm süreçlerde ekip olarak uyumlu bir şekilde çalışıyor, mekanınızın konforunu arttırmak için en iyisini sunuyoruz.

Bizden Haberler
Mobilya Firmasi 2
Mobilya Firmasi Istanbul

Kalite Politikamız

Kalitemizi her zaman geliştirmeye odaklanıyor, teknolojiye, çağa ve güncel tasarım trendlerine uyum sağlamaya özen gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini odak alarak güvenli, kaliteli ve hatasız üretim yapmaya dikkat ediyor, iş sağlığı ve güvenliği standartlarını iyileştirirken çalışanlarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunuyoruz. Koltuk, sehpa, konsol, sandalye ve masa başta olmak üzere tüm ürünlerimiz için sağlığa ve çevreye dost en iyi malzemeyi kullanıyoruz.

Minimum atık, maksimum yarar prensibiyle doğayı korumak; dayanıklı, kullanışlı ve ekonomik üretimler yapmak için çok çalışıyoruz!

Üretim Parkuru

Ev ve İş Yerlerinde BYR Home Farkını Yaşayanlarla Tanışın! Siz de Aramıza Katılın!

Türkiye’nin her köşesinde koltuk takımlarımızdan sandalyelerimize, sehpa modellerimizden konsollarımıza kadar birbirinden güzel ürünlerimizle müşterilerimizin evlerinde yer alıyoruz! Siz de yaşam alanlarınıza yaratıcı bir dokunuş yapmak istiyorsanız BYR Home ile tanışın!

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Showroom ve çalışma ofislerimizi, tasarım ve üretim parkurumuzu, ekibimizi ve ürünlerimizi yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve kurumsal partnerlerimizin yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Mekanınıza Hareket ve Yenilik mi Gerek?

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38