Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

2021 – 2022 Yılının En Tarz Konsol Modelleri – Evlerinize Fark Katın!

Yeni Nesil Konsol Modelleri İle Evlerinizde Modern Görünümler!

Ev dekorasyonu için en önemli ve kullanışlı mobilyalar arasında ilk sıralarda yer alan konsol modelleri ister yemek odasında ister oturma odasında kullanılsın hem ortalıktaki fazla eşyaları bir düzen içerisinde toplamanıza yardımcı oluyor hem de birbirinden güzel görünümleri ile evlerinizde harika bir dekoratif görüntü sunuyor. 2021 yılından itibaren konsol trendleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaya başladı. 

Konsol modelleri her sene yenileniyor ve farklı tarzlarda ev döşemek isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ancak bu 2021 – 2022 konsol trendleri için söyleyebiliriz ki belli başlı modeller çok daha ön plana çıkıyor. Eğer siz de 2022 konsol modelleri hangi materyallerden yapılıyor, hangi renkler bu sene daha moda ve ev dekorasyonlarında konsol modelleri nasıl imkanlar sunuyor merak ediyorsanız gelin biraz daha yakından bakalım.

Konsol Modelleri İçin En Trend Materyaller

2021 konsol modelleri birçok metal ve ahşap seçeneği ile vintage dekorasyonla döşenmiş evlerden daha rustik ya da loft tarzı dizayn edilmiş evlere kadar farklı ruhlara sahip evleri süsledi. Bu durum 2022 yılında da değişmiyor. Daha yenilikçi dokunuşların ve metal ağırlıklı ev eşyalarının revaçta hale gelmesi ile bu sene özellikle metal ayaklı ahşap konsol modelleri her ev için oldukça ön plana çıkıyor. 

Sıkça tercih edilen metal ve ahşabın birleştiği konsol çeşitleri yanında 2022 konsol modelleri arasında metal ve mermeri buluşturan konsol modelleri de mevcut. 

  • Metal Ayaklı Konsol Modelleri 
  • Mermer Görünümlü Konsol Modelleri 
  • Ahşap Konsol Modelleri 

Uzun yıllar trendlerde olacağa benziyor. Klasik materyallerin yenilikçi ve yaratıcı çizgilerle, keskin tasarımlar içinde yeniden yorumlanması ile üretilen konsol modelleri için denilebilir ki bu sene her evde hayran kalacağınız konsol modelleri göreceksiniz. 

Son Moda Renk ve İşlemeler İle Süslenen Konsol Çeşitleri

Özellikle son dönemde ev dekorasyonu çok daha pastel renklere ve nude tonların yoğun kullanımına kaymış durumda. Kahverengi tonlarının en açıktan en koyuya kadar kullanıldığı bej tonlarının hakim olduğu evlerde özellikle metal ve ahşabı birleştiren metal ayaklı ahşap konsol modelleri tercih ediliyor. Nude ve bej tonlarının sevilerek kullanıldığı evler genellikle minimalist tarzda döşenmiş olsa da kimi zaman konsol çeşitleri öyle renklerde seçilebiliyor ki tüm salonun en göz alıcı kahramanı oluyor!

Kimi zaman ise çok daha sakin modeller, enerjik bir havası olan renkli odalar için seçiliyor. Renkli bir duvarın önünde yerini alan hoş işlemelere sahip ahşap konsol modelleri oldukça hoş bir görüntü yaratıyor. 

Bazen evler ne renkli ne de nude tonlarında oluyor. Daha ciddi bir görünümü tercih edenler ise oldukça klas bir tercih olacak mermer ve metalden oluşturulmuş konsol modelleri bulunuyor. Bu konsoller her zaman oldukça sade ancak elegan bir havaya sahip oluyor. 

Göz Alıcı Stillerde Fark Yaratan Konsol Çeşitleri 

İster dolaplı, ister çekmeceli ya da farklı kesimlere sahip konsol modelleri… Her eve hitap eden bir konsol tasarımı bulmak oldukça mümkün. Geçmişin aksine artık mobilyalar olabildiğine yaratıcı ve göz alıcı. En sade konsol çeşitleri bile yemek odalarında, salonlarda ya da yatak odalarında bir yıldız halini alıyor. 

En tarz konsol modelleri arasında 2022 yılında klasik bir tasarım göze çarpıyor. Dolaplı konsol takımı olan konsol çeşitleri, özellikle kalabalık ailelerin yemek takımlarını saklamaları için oldukça ideal ve yıllardır tercih ediliyor. Klasik bir görünümün çok daha ötesinde bir duruş sunan yeni nesil konsol modelleri 2021 yılının renklerini 2022’ye taşıyor. Çoğunlukla ahşap renkler ve beyaz ağırlıklı mobilyaların tercih edildiği yemek odaları için dolaplı ve çekmeceli konsol modelleri farklı detaylara sahip olabiliyor. Ahşap ve metali birleştiren modelleri özellikle şık oymaları, keskin çizgilerinin yanında yumuşak bir görünüm veren ahşap zemini ile salonlarınız ve yemek odalarınıza fark katıyor. 

Çocuk daha canlı ve enerjik konsol çeşitleri arayanlar için üretilen farklı boyutlarda ve değişik tasarımlarda konsol çeşitleri de bulunuyor. 2022 yılında özellikle konsol trendleri uzun bacaklı, dar ve uzun konsol modellerini öne çıkaracak gibi duruyor. 

Aynalı Konsol Modelleri Koltuğunu Kaybetmiyor!

Bir evin olmazsa olmazları arasında tabii ki ayna bulunuyor. Aynalı konsol modelleri ise özellikle yatak odaları ve büyük evlerin şık salonları için oldukça tercih ediliyor. 

Ayna özellikle evlerinizi olduğundan daha geniş gösterirken, şık tasarımları ile konsollarınızla sağladığı uyum sayesinde oldukça hoş bir hava yaratıyor. Eğer metal bir konsol modeli seçtiyseniz metal çerçeveli modern bir ayna tasarımı ile dekoratif görüntüyü tamamlayabilir; daha klasik bir model olarak ahşap ve dolaplı konsol modelleri eğer tercihiniz ise ahşap çerçeveli sade ayna seçenekleri şık ve uyumlu bir hava yaratacaktır.

2022 konsol modelleri özellikle konsol ve ayna kombinleri yapılarak kullanılıyor. Dolayısıyla ev dekorasyonu için bu iki materyal de önem arz ediyor ve ev dekorasyonuna yön veren özelliklerde oluyor. Enerjik bir konsol köşesi yaratmak için seçtiğiniz aynaların hareketlerini arttırabilir, oluşturduğunuz tezat ile dikkat çekici bir dekorasyon fikrini hayata geçirebilirsiniz. 

Çok Amaçlı Konsol Modelleri Zirveye Oynuyor!

Son yıllarda yeni nesil evler, eski evlerden çok daha küçük bir biçimde inşa ediliyor. Dolayısıyla ev dekorasyonu ve tasarımları da küçük alanlardan yüksek verim almak üzerine kuruluyor. Bu durumda, konsol çeşitleri hakkında söyleyebileceklerimiz arasında konsol modelleri ve konsol masa takımlarının önemi her zaman artacağı bulunuyor. 

Yaşam alanında ve yemek salonlarında saklama alanı olmasını isteyenler geniş dolap ve çekmeceli işlevsel modelleri tercih edebiliyor. Kimi zaman dolap kapaklarının camdan yapılıyor olması, ya da pencere tipi tasarlanması onlara vintage bir görünüm veriyor. 

BYR Home’a Bakmadan Konsol Seçiminize Karar Vermeyin!

Görüldüğü gibi konsol çeşitleri binbir çeşit özelliklere sahip ve yıllardır evlerimizi süsleyen en önemli mobilyalar arasında geliyor. Kimi konsol masa takımı ararken kimi tekli konsol modelleri ile konsol trendleri ve 2022 yılının popüler temalarını takip ediyor. İster vintage, ister modern bir görünüm amaçlayın; ahşap, metal ve mermerden işlenen modeller ile salon ve yemek odalarınızda 2021 – 2022 yılında şıklığı ile hakimiyet kuracak ilgi çekici konsol tasarımları rüzgarı esecek. 

Konsol trendleri her sene eskisinin üzerine yenilerini koyarak daha geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılara oldukça kafa karıştırıcı seçenekler sunuyor. Byr Home olarak son moda konsol çeşitleri ile en son konsol trendleri ve yenilikleri takip ederek ürettiğimiz konsol modelleri üzerinde özenle çalışıyor ve en şık tasarımları yüksek kalite ile hizmetinize sunuyoruz. Konsol modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz!

[widget-132]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38