Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Metal Konsol Çeşitleri - Minimalist Ev Dekorasyonlarının Vazgeçilmezi

Az Eşya İle Çok Şık Bir Görünüm Elde Etmek İsteyenlere… Kullanışlı ve Şık Metal Konsol Çeşitleri

Son yıllarda moda haline gelen minimalist ev dizaynı, özellikle yeni nesil evler için oldukça tercih ediliyor. Çoğunlukla gösterişsiz ancak oldukça şık, sade ve birbiri ile uyumlu parçaların tercih edildiği minimalist ev tasarımlarında ise sevilerek kullanılan bir mobilya ise metal konsol çeşitleri. Klasik evlerde çoğunlukla görmeye aşina olduğumuz ahşap konsol modellerinden farklı olarak görünümü oldukça modern ve sadeliği ile öne çıkan metal konsol çeşitleri, sade olmasının yanı sıra farklı materyallerden oluşabilmesiyle de dikkat çekici bir görünüm kazandırabiliyor. 

Metal konsol dekorasyonu minimalist evler için nasıl yapılır, sade bir görünümle stillerini yansıtmak isteyenler için metal ayaklı konsol modelleri nerelerde nasıl kullanılır bu yazımızda sizler için bahsediyoruz. Evlerinizde ön plana çıkan renk paletleri ile hangi metal konsol çeşitlerini kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin!

Metal Konsol Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Metal konsol çeşitleri özellikle son yıllarda şık ve sade yaşam tarzını benimsemiş insanlar arasında oldukça moda halini alan ev mobilyaları arasında yerini almış durumda. Şık ve sade duruşlarının yanı sıra farklı tasarım ve renkleriyle evlerin en gözde parçası olan metal konsol çeşitleri, yaşam alanlarınızın her noktasında tasarım ve işlevsellik açısından sizlere hizmet edebilir. 

Metal konsol çeşitleri evlerinizin her noktasında kullanılabilse de özellikle minimalist ev dekorasyonu tarzını benimseyen ev sahipleri, pastel tonlarda ya da seçtikleri renk paletinde dizayn ettikleri evlerinin salonlarında konsol için uygun olan duvarlarının önüne, sade ve şık tasarımlara sahip ayna çeşitleri ile birlikte kullanmayı tercih ediyorlar. 

Aynı zamanda kimi zaman çekmeceli kimi zaman dolap seçenekleri ile üretilen konsol modelleri arasından en çok tercih edilen konsol seçenekleri ise minimalist evler için sade ve şık tasarımlara sahip metal konsol seçenekleridir. Ahşap, mermer ya da cam seçeneklerinin kullanıldığı metal ayaklı konsol modelleri antrelerde, salonlarda ve yatak odalarında tercih edilir. 

Her Renk Paletine Uygun Dekoratif Metal Konsol Önerileri 

Metal ayaklı konsol çeşitleri her dekorasyon akımına uygun dizaynları ile kullanışlı ürünlerin arasında başı çekiyor. Ancak metal konsol çeşitleri ile şık ve göz alıcı bir görünüm yakalamak için doğru parçaları birleştirmek oldukça önemli. O halde metal ayaklı konsol çeşitleri ile nasıl dizaynlar yapabilirsiniz biraz inceleyelim.

Öncelikle metal ayaklı konsol seçiminizin rengi eğer minimalist bir ev düzenine sahipseniz oldukça önemli. Fazla eşyanın bulunmadığı ev dizaynında doğru renkte bir metal konsol seçimi yaşam alanınıza fark katacaktır. Örneğin, bej tonlarının hakim olduğu salonlarınıza gold metal konsol modelleri şıklık katabilir; siyah metal konsol çeşitleri ise keskin duruşu ile ön plana çıkacak ve kullandığınız alanda harika bir kontrast yaratacaktır. 

Konsol modeli oldukça önemli. İster çekmeceli olsun ister dolaplı, seçtiğiniz konsol modeli minimalist tarzınızı yansıtacak ve diğer mobilyalarınızın arasında absürt bir görüntüye mahal vermeyecek tarzda bir seçim yapmalısınız.

Eğer koyu renklerde dizayn edilmiş bir eviniz varsa açık renklerde – beyaz ve bej renkler başta olmak üzere canlı renklerde metal konsol çeşitleri de tercih edilebilir- metal konsol çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

Yalnızca renkler değil, konsol modelleri için seçtiğiniz materyaller de oldukça önemli. Şık biblolar, kullanım alanınızın aurasına uygun dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz. Konsol dekorasyonu hakkında detaylı bilgi almak istiyor ve konsol üstü dekorasyon fikirlerini merak ediyorsanız konsol modelleri yazımızı okuyarak siz de şık görünümlü konsol dekorasyonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Kaliteli Metal Konsol Çeşitleri BYR Home Güvencesi İle!

Minimalist evlerin şık ve zengin görünmesini sağlayan metal konsol çeşitleri, isteğe göre rose gold, siyah, gold başta olmak üzere her renkte üretilmektedir. Evlerinizin atmosferine uygun metal konsol modelleri arasından seçimlerinizi yaparak berjerlerinizin yanlarına, antrelerinizde şık aynalar ile ya da yatak odalarınızda kullanım kolaylığı sağlayacak biçimde kullanabilirsiniz. 

BYR Home olarak her geçen gün arttırdığımız kalitemiz ile metal konsol modelleri üretmeye devam ediyoruz ve farklı stillere sahip her ev dekorasyonuna imzamızı en şık biçimde atıyoruz. Metal ayaklı konsol çeşitleri ve metal konsol fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ve showroomlarımızı gezerek metal konsol çeşitleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 

[widget-132]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38