Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dış Mekan Sandalye Modelleri – Bahçe Şıklığı İçin Bu Önerilere Göz Atın!

Dört Duvara Hapsolmayın… Bahçe Sandalyeleri Konforu Dışarı Taşıyor!

Söz konusu sandalyeler olduğunda yaşam alanlarımız başta olmak üzere cafelerden restoranlara farklı mekanlarda son derece önemli olan bu hafif ve kolay taşınabilir mobilyalara yeni kullanım alanları üretmek çok kolay! Evinizin bahçesinde, açık havada rahat rahat dinlenebilmek için sade ve huzurlu bir alan mı yaratmak istiyorsunuz? Dış mekan sandalye modelleri hayalinizdeki dekorasyon için size oldukça yardımcı olacak.

Ancak keyfinizin herhangi bir nedenden dolayı yarıda kesilmesini istemiyorsanız bahçe sandalyesi seçimi yaparken dikkatli davranmanız gerektiğini söyleyelim. Çünkü iç mekanlarda kullandığınız ürünler, dış mekan sandalye modelleri için pek uygun olmayabilir.

 

Dış Koşulları Göz Ardı Etmeyin! – Dış Mekan Sandalye Modelleri

Yalnızca bahçe sandalyeleri değil, dış mekanda kullanacağınız tüm mobilyalarda dış koşullara karşı daha dayanıklı olacak malzemeler seçmelisiniz. Eğer bahçenizde üstü kapalı bir bölüm varsa sorun yok. Ancak böyle bir alan yapmayı düşünmüyorsanız sudan kolay kolay etkilenmeyen materyallerin kullanıldığı bahçe sandalyesi modelleri çok daha fazla işinize yarayacak! Bu noktada metal ayaklı modellerin muadillerine kıyasla dış koşullara daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim cafe ve restoranların bahçelerindeki sandalyelerde de genellikle bu yönde bir tercih yapıldığını görebilirsiniz.

Konfor Olmadan Olmaz! – Bahçe Sandalye Modelleri

Bahçenizin keyfini uzun uzun çıkarmak istiyorsanız kesinlikle üzerinde rahat edeceğiniz bir dış mekan sandalyesi seçmelisiniz. Aksi takdirde keyifli bir mola sizin için hiç beklenmedik bir eziyete dönüşebilir. Bunun için sandalyenin kumaşına, yüksekliğine ve genişliğine dikkat etmeli, terletmeyen kumaşa sahip, vücut ölçülerinizle uyumlu bahçe sandalyeleri tercih etmelisiniz. Özellikle geniş oturaklı modellerin bahçe dekorasyonlarında daha fazla tercih edildiğini belirtelim…

Ne İstediğinize Önceden Karar Verin! – Dış Mekan Sandalye Modelleri

Muhtemelen bahçenize yalnızca bir dış mekan sandalyesi koymanın peşinde değilsiniz… Bahçenizde gerçek bir yaşam alanı oluşturmak için bütüncül düşünmeli seçeceğiniz bahçe sandalyeleri uyumlu masalar, eğer alanınız varsa koltuklar ve aksesuarlar seçmelisiniz. Elbette tüm bunlar işe sıfırdan başlıyorsanız geçerli. Hali hazırda bunları yaptıysanız dekorasyonunuzla uyumlu dış mekan sandalye modelleri bulmanız gerekiyor. 

Metal Mi Ahşap Mı? Hangisi Tarzınızı Yansıtıyor? – Dış Mekan Sandalye Modelleri

Dış mekan dekorasyonunda daha çok metal mobilyaların tercih edildiğini yukarıda da belirtmiştik. Aynı durum dış mekan sandalye modelleri için de geçerli. Ancak yine de ahşap bahçe sandalyesi modelleri ile sıklıkla karşılaşmak mümkün. Bu noktada kullanılan ahşap malzemenin su geçirmez ve uzun ömürlü olması büyük önem taşıyor.

Bahçe sandalyesi seçerken eğer metal değil ahşap modellere yöneliyorsanız önerimiz okaliptüs veya akasyadan yapılmış sandalyeler seçmeniz. Okaliptüsten yapılan dış mekan sandalye modelleri su geçirmez özellikleri sayesinde çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Her ne kadar akasya suya karşı daha dirençsiz olsa da akasya bahçe sandalyeleri de muadillerine göre daha uzun vadeli bir kullanıma imkan veriyor.

Uzun Ömürlü Konfor, Yaratıcı Dekorasyon!

Yaşam alanlarınızı dış mekanlara taşımak, evinizin bahçesini daha aktif kullanmak ve açık havada ev sıcaklığını tatmak istemeniz son derece doğal. Ancak bunun için dış mekan sandalye modelleri de dahil olmak üzere seçtiğiniz mobilyaların sizi hayal kırıklığına uğratmadığından emin olmalı, tercihinizi yaparken kaliteden ödün vermemelisiniz.

BYR Home’da matalin eşsiz şıklığı ile ahşabın sıcak havasını bir araya getiriyor, 30 yıllık deneyimimizi güncel tasarım fikirleri ile yaşam alanlarınıza aktarıyoruz. Malzeme ve işçilik kalitesinin yanı sıra kusursuz bir hizmet için de bizimle hemen iletişime geçin, mekanlarınıza özel çözümlerimizle tanışın, evlerinizi baştan yaratın!

[widget-130]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38