Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ofis Sandalyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günün Çoğunu Geçirdiğiniz Ofis Şık ve Rahat Olmalı!

Hiç kuşkusuz bir işyerinin en önemli noktaları ofislerdir. Hele ki üretimin atölye veya imalathanelerde değil de bilgisayar başında yapıldığı firmalarda ofislerin firma için can damarı olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Böylesine önemli bir çalışma mekanında, çalışanların motivasyonunu koruyabilmek açıkçası hiç de kolay değil! Eğer işler de biraz yoğun ve uzun mesailer gerektiriyorsa çalışanlarınızın verimini korumak için rahat ettiklerinden emin olmalısınız.

İşte tam da bu noktada işyerlerinin kurtarıcısı olan özel tasarlanmış ofis sandalyesi modelleri çalışanlarınızın akıllarını yalnızca işe vermesi için konforlu bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. Bir sandalye ne kadar fark yaratabilir ki diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bunu basit bir sandalyeden ziyade çalışanlarınızın kendilerini evindeymişçesine rahat hissetmesi olarak düşünebilirsiniz. İyi tasarlanmış ofis sandalyeleri tam olarak bunu vadediyor.

Doğru Oturuş Pozisyonu Uzun Mesailer İçin Olmazsa Olmaz! – Ofis Sandalyesi Önerileri

Çalışma hayatının içinde olan birçok insan için ofisler; bilgisayar veya bir masa başında geçirilen uzun mesai saatleri anlamına geliyor. Bu durumun psikolojik boyutu bir kenara beden sağlığı açısından da dikkat edilmesi gereken bir konu olduğu son derece açık! Özellikle doğru oturuş pozisyonunun sağlanmadığı ofis sandalyesi modelleri çalışanlarınızın gelecekte karşınıza bel, sırt ve boyun ağrısı gibi şikayetlerle gelmesine neden olabilir.

Sandalye Yüksekliği Masayla Uyumlu Olmalı! – Ofis Sandalye Önerileri

Çalışma masanıza göre tasarlanmamış, yüksekte veya alçakta kalan bir ofis sandalyesi ile uzun mesai saatleri boyunca rahat etmeniz pek mümkün değil. Deneyimli ofis dekoratörleri masa ve ofis sandalyesi arasında yükseklik uyumunu ölçmek için göğüs kafesiyle bel bölgesinin arasını doğru kabul ediyor. Eğer sandalyenize oturduğunuzda masanız yaklaşık olarak bu bölgelere denk gelmiyorsa ofiste geçireceğiniz saatler sıkıntılı olabilir.

Rahat Bir Çalışma İçin Vücut Ölçülerini Dikkate Almalısınız! – Ofis Sandalyesi Önerileri

Ofis sandalye modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da sandalyenin genişliği ve derinliği. İçerisine zorlukla sığdığınız bir sandalyede rahat etmeniz mümkün olmadığı gibi, aynı şekilde sırt, boyun ve kol bölgesine yeterli desteği alamadığınız bir sandalyede de rahat çalışamazsınız. Bu nedenle ofis sandalyesi seçerken vücut ölçülerinizle uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Metal Ayaklı Ofis Sandalyeleri Uzun Bir Kullanım Vadediyor! – Neden Metal Ayaklı Ofis Sandalyesi? 

Gerek yaşam gerekse çalışma alanlarında eşyalarımızın sürekli sorunlar çıkartarak bizi yarı yolda bırakmasını istemeyiz. Bilhassa mobilyalar söz konusu olduğunda basit bir ağırlık veya zorlanmada kırılan, kısa sürede paslanan ve konforlu bir kullanımdan uzaklaşan eşyalar tam anlamıyla bir hayal kırıklığıdır.

Bu nedenle dayanıklı ve sağlam materyallerden yapılmış, uzun ömürlü bir kullanım sunan ofis sandalyeleri profesyonel dünya için her zaman bir adım öndedir. Özellikle metal ayaklı ofis sandalyeleri hem zarif görünümleri hem de dayanıklı yapılarıyla çalışanlarına hem şık hem konforlu hem de güvenilir bir çalışma ortamı yaratmak isteyen firmaların tercihi olarak öne çıkıyor.

Mekana Özel Tasarım Çözümleri İçin BYR Home!

Ofis sandalyesi deyip geçmeyin, rahat ve şık bir ortamda çalışmak çalışanlarınızın verimliliğini artıracağı gibi firmanıza daha fazla güven duymasına da yardımcı olacaktır. Ayrıca zarif bir ofis dekorasyonunun müşterilerinizin gözündeki imajınızı etkileyeceğini de göz ardı etmeyin, insanları işyerinize adım attıkları anda etkileyebilmelisiniz…

Rahatlık ve kaliteyle yaratıcı tasarımların göz alıcı şıklığını bir araya getiren BYR Home’de yaşam ve çalışma alanlarınızı baştan yaratıyor, motivasyonunuzu artıran kullanışlı ve verimliliği yüksek iş yerleri meydana getiriyoruz. Standart çözümlerden çok daha fazlasını duymak istiyorsanız gelin, iş yerinize özel sunacağımız tasarım çözümlerini dinleyin.

[widget-130]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38