Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Restoran ve Kafeler İçin Sandalye Önerileri – Müşterilerinizin Referansınız Olduğunu Unutmayın!

Sunumunuza Zarafet ve Konforu Ekleyecek Restoran ve Cafe Sandalye Modelleri

Restoran, cafe, bar ve buna benzer işletmelerin hiç kuşkusuz birinci önceliği misafirlerine gerçekten lezzetli menüler sunabilmektir. Ancak günümüzde, özellikle kalabalık ve işlek bölgelerde bir mekanın sadece bununla rakipleriyle mücadele edebilmesi pek de mümkün değildir. Bir restoran sandalyesi, masası, yiyecek – içecek sunumu gibi tüm konularda misafirlerine zarif ve konforlu bir hizmet sunabilmeli, lezzetli menülerin dışında kaliteli vakit geçirdiklerini de hissettirebilmelidir.

Bir restoran veya cafe sandalyesi ilk bakışta sizlere küçük ve önemsiz bir detay gibi gözüküyor olabilir. Ancak deneyimli bir işletmeci için en ufak detayın bile mekanın konseptini destekleyecek şekilde düzenlenmesi gerektiği açıktır ki cafe - restoran sandalyeleri için o kadar da küçük bir detay diyemeyiz.

Peki müşterilerinin konfor, lezzet ve zarafeti aynı anda deneyimlemesini isteyen bir cafe veya restoran sandalye modelleri söz konusu olduğunda nasıl seçim yapmalı? Restoran ve cafe sandalyesi önerileri için yazımızı incelemeye devam edin…

Misafirlerinizin Yolculuk Rotasını Planlayın! – Cafe & Restoran Sandalye Önerileri

Doğrudan doğruya cafe ve restoran sandalye modelleri hakkında konuşmaya başlamadan önce yerleşim planınız hakkında ufak bir hatırlatma yapmanın faydalı olacağına inanıyoruz. İşletmeniz için iç dekorasyon seçenekleriniz üzerine düşünürken göz önüne almanız gereken en önemli noktalardan biri misafirlerinizin yolculuk rotası olmalı. Bununla neyi kastediyoruz? En açık ifadesiyle hiçbir müşteri bir mekana girdiğinde karşısına hemen bir çift restoran sandalyesi ve masası çıksın istemez! Bunun yerine giriş için ufak da olsa bir alan bırakmalı ve misafirlerinize sokağın koşturmacasından uzaklaşabilecekleri bir ortam sunduğunuzu hissettirmelisiniz.

Seçiminizi Yaparken Bunlara Dikkat Edin! – Restoran & Cafe Sandalye Önerileri

Cafe ve restoran sandalyesi seçerken öncelikle işletmeniz için nasıl bir stil ortaya koymak istediğinize karar vermelisiniz. Unutmayın ki dünyanın en lezzetli menüsüne sahip olsanız, en iyi kahvesini yapsanız dahi misafirlerinizin mekandan içeri girmeye karar vermesini sağlayacak temel şey dekorasyondur. Burada da cafe sandalyesi ve masanın önemle altını çizmek gerekir. İşte sizin için sıraladığımız cafe ve restoran sandalyesi önerileri:

  • Öncelikle mekanınızın alan planlamasının nasıl olacağına karar vermeli, buna uygun cafe ve restoran sandalyesi modelleri seçmelisiniz.
  • Elbette cafe ve restoran sandalyesi modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da işletmenizin lokasyonu. Bulunduğunuz bölgeye göre fazla salaş veya elit kalan bir dekorasyon ilgi çekmeyebilir.
  • Mekanınıza gelen her bir müşteri, işletmeniz için bir referanstır. Bu nedenle cafe ve restoran seçimi yaparken kesinlikle tek bir tipten uzak durmalı, farklı konukların olabileceğinizi göz ardı etmemelisiniz.
  • Elbette restoran ve cafe sandalye modelleri için tek önemli nokta görsel kriterler değildir. Aynı zamanda misafirlerinizi rahat ettirmeli, bel ve sırt ağrılarına karşı dikkatli olarak işletmenizde fazla vakit geçirmelerini sağlamalısınız.
  • İç mekanlar daha sıcak olacağı için terleme yapmaması adına restoran sandalyesi olarak rattan sandalye modelleri gibi seçeneklere yönelebilir, dış mekanlarda ise metal ayaklı sandalye modelleri ile hem dış koşullara karşı dayanıklı hem de konforlu bir deneyim sunabilirsiniz.
  • Yalnızca müşterilerinizi değil, kendi iş akışınıza düşünmelisiniz. Restoran ve cafe sandalyesi seçimi yaparken kolay temizlenebilir, taşınabilir, sağlık açısından tehlikeli olabilecek materyaller içermeyen cafe sandalye modelleri tercih etmelisiniz.

Yalnızca Lezzet Değil, Deneyim Sunun!

Cafe, restoran, bar gibi işletmeler yalnızca yemek yenilip içilen mekanlar değil; arkadaşların, sevgililerin buluşma noktalarıdır. Buna bağlı olarak insanlar bu tarz mekanlarda yalnızca lezzetli menüler değil, aynı zamanda biriktirebilecekleri güzel anılar arar!

Siz de işletmeniz için yaratıcı ve özgün dekorasyon çözümleri arıyorsanız BYR Home’da size çok sayıda seçenek sunduğumuzu vurgulamak isteriz. Yalnızca cafe ve restoran sandalyesi değil, iç ve dış mekan dekorasyonunun konfor, lüks ve bütçe dostu fiyatları bir araya getiriyor, 30 yıl sektörel deneyimimizi güncel dekorasyon trendleriyle bir araya getirerek yaşam ve çalışma alanlarına aktarıyoruz!

[widget-130]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38