Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dekoratif Duvar Aynası Modelleri

Tarzınızı Yansıtan Duvar Aynaları İle Evinize Güzel Bir Dokunuş Yapın! 

Dekoratif duvar aynası modelleri, yaşam alanlarımızdan ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İş yerlerine ve evlere derinlik ve şıklık katan duvar aynaları her tarza ve beğeniye uygun şekilde tasarlanmakta ve bulunduğu alanı güzelleştirmektedir. Ev içinde; antrelerde, banyolarda, mutfaklarda, salonlar ve çocuk odalarında rahatlıkla kullanılan duvar aynası modelleri, alanı daha geniş göstermekte ve derinlik katmaktadır. 

Duvar aynaları; metal duvar aynası, ahşap duvar aynası, asimetrik duvar aynası, yuvarlak duvar aynası gibi hem malzeme hem de model açısından pek çok çeşide sahiptir. Antreler için geometrik şekillere sahip ve derinlik katması adına büyük aynalar tercih edilirken salonlar ve banyolar için ise daha zarif ve kullanışlı aynalar tercih edilir. Duvar aynaları için biçimlerinin dışında kullanıldığı malzemeler de önem taşır. Daha parlak ve zarif duvar aynası tercih edenler için metal aynalar önerilirken, gösterişli ve modern tasarımlara sahip duvar aynası tercih edenler için ahşap çerçeveleri aynalar önerilir. 

Siz de eviniz ve iş yerleriniz için hem kullanışlı hem de modern tasarımlara sahip duvar aynası modelleri tercih etmekte zorlanıyor ve tarzınıza en uygun duvar aynası modelinin ne olduğunu merak ediyorsanız önerilerimize göz atabilirsiniz.

Salonlarınız İçin En Şık Duvar Aynası Modelleri! 

Dekoratif duvar aynası modelleri hem modern hem de şık tasarımlar üretilmektedir. Salonlar sıklıkla vakit geçirilen ve misafirlerin ağırlandığı yerdir. Bu sebeple salon dekorasyonu ev dekore edenler için ayrı bir önem taşır. 

Gümüş, altın ve bronz çerçeveli metal ya da ahşap aynalar; yuvarlak, oval ve kare şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Salon için dekoratif duvar aynası modelleri seçerken oturma odanızdaki mobilyalarınıza göre tercih yapmalısınız. Bohem bir görüntüye sahip salonunuz varsa makrome duvar aynası modelleri tercih edebilir daha şık ve modern bir havaya sahip salonunuz varsa metal ya da ahşap çerçeveli duvar aynası modelleri tercih edebilirsiniz.

Banyolar İçin Zarif Duvar Aynaları!

Duvar aynası modelleri arasından banyolar için metal ayna modelleri, modern çizgilere sahip banyolar için oldukça uygun bir seçim olacaktır. Metal ayna modelleri içinde de oval, yuvarlak, dikdörtgen, üçgen gibi seçenekler bulunur. Banyonuzun tarzına göre ister banyo dolaplarınızın içine yerleştirebileceğiniz duvar aynaları isterseniz de yine banyonuzun tarzına ve havasına uygun banyo için metal ayna modelleri bulabilirsiniz.

Antreleri Göz Alıcı Hale Getiren Dekoratif Duvar Aynası Modelleri! 

Koridor için duvar aynaları, koridorları dekore ederken seçilmesi gereken en önemli aksesuarlardandır. Çünkü koridor aynaları hem ev sahiplerinin hem de misafirlerin eve girerken ilk gördüğü eşyalar arasındadır. 

Ev hakkında ilk izlenimi oluşturan koridor aynaları bu sebeple özenle seçilmelidir. Evinizde etnik bir hava yaratmak için desenli seramik duvar aynaları tercih edebilir, daha modern ve şık bir görünüm elde etmek için ise metal çerçeveli duvar aynaları kullanabilirsiniz. Dekoratif duvar aynası modelleri içinden tarzınıza en uygun modeli seçerek evinizin havasını değiştirebilirsiniz. 

Dekoratif Duvar Aynası Modelleri İle Evinizde Güzel Bir Hava Yaratın!

Dekoratif duvar aynası modelleri birbirinden farklı renk ve çeşitleri ile hem evlerin hem de iş yerlerinin vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Siz de evinize ve iş yerlerinize dekoratif duvar aynası bakıyor ve ortamı göz alıcı hale getirmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz! 

BYR Home olarak 30 yıllık mobilya deneyimimizle sizlere evinizin havasını değiştirecek kaliteli ve bütçe dostu duvar aynası modelleri sunuyoruz! Göz alıcı ve evinizde bambaşka bir hava estirecek duvar aynası modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz!

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38