Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Boy Aynaları – Boy Aynaları Nerelerde Kullanılır?

Modern ve Şık Tasarımlara Sahip Boy Aynaları İle Bulunduğunuz Ortama Derinlik Katın! 

Boy aynaları genellikle antrelerde yer alan ve salona ya da mutfağa girip çıkarken sürekli gördüğümüz aynalardır. Elbette yalnızca antrelerde değil evlerin veya iş yerlerinin uygun her alanında kullanılabilir. Boy aynaları dolapların üstünde, duvara monteli ya da ayaklı olabilir. Duvara monteli boy aynaları genellikle antrelerde tercih edilirken ayaklı boy aynaları genç odalarında ya da çocuk odalarında tercih edilir. Bunun yanında dolapların üzerinde yer alan aynalar ise dolabın bulunduğu yere bağlı olarak evin ya da iş yerinin her alanında bulunabilir.

Ayaklı boy aynası modelleri arasında; ahşap ayna, çelik ayna ve metal ayna gibi modeller sayılabilir. Ayakları metal ve çerçevesi ahşap gibi ayna modellerinin yanında tamamı ahşap ya da metal olan boy aynaları da mevcuttur. Burada önemli olan boy aynası tercihi yaparken evinizin büyüklüğüne ve tarzına göre boy aynasının seçilmesidir. Dar alanlara derinlik katan duvara monteli boy aynaları, geniş olmayan salon ve antrelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Ferah ve geniş antre, salon ya da genç odaları için ise ayaklı boy aynaları tercih edilebilir ve bu tercih alan kullanımı açısından oldukça doğru bir seçim olacaktır. 

Boy Aynaları Nerelerde Kullanılır? – Kullanılacak Alana Göre Boy Aynası Seçimi

Boy aynaları ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen ve tüm dekorasyonlara uyum sağlayan çeşitlere sahip aynalardır. Farklı malzemelerden üretilen, çerçeveli ve çerçevesiz modellere sahip olan boy aynaları kendi içinde de birçok modele ayrılmaktadır. Ayaklı boy aynası, duvar tipi boy aynası gibi modeller hem çerçeveli hem de çerçevesiz tasarımlara sahiptir. 

Evinize Ferah Bir Hava Katacak Boy Aynası Modelleri! 

Ev için boy aynası modelleri evin her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Fakat burada söylemek gerekir ki boy aynası denildiğinde ev kullanımı için akla ilk gelen alan antrelerdir. Antreler evin ilk izlenimi açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple antre için dekorasyon ürünleri dikkatle seçilmelidir. Antreler için metal çerçeveli duvara monte edilen boy aynası modelleri, şık ve modern görünümü sevenler için rahatlıkla tercih edilebilir.

İş Yerine Şıklık Kazandıracak Boy Aynaları! 

İş yerleri arasında boy aynalarının en çok kullanıldığı yerler; kuaför, ofis, market, giyim mağazaları gibi yerlerdir. Bu tarz iş yerleri dekorasyon açısından oldukça göz alıcı ürünlere sahip olmalıdır. Boy aynaları da hem iş alanına derinlik katmak hem de müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla tasarlanmıştır. İş yerleri için en fazla tercih edilen ayna modelleri ise duvar tipi metal çerçeveli aynalardır. Duvar tipi metal çerçeveli boy aynası bulunduğu ortamda yer kaplamayarak derinlik katmaktadır. Bu sebeple iş yerleri için alan kullanımı açısından oldukça önemlidir. 

Evlerin ve İş Yerlerinin Vazgeçilmez Boy Aynası Modelleri BYR Home’da! 

Birbirinden farklı boy aynası modelleri ile ev ve iş yerlerinize göz alıcı bir hava katabilirsiniz. İş yerlerinde müşterileri etkilemek evinizde ise hem kendinizi hem de misafirleri etkilemek ve bulunduğunuz ortama derinlik katmak için boy aynası çeşitleri tercih edebilirsiniz…

BYR Home olarak 30 senedir geliştirdiğimiz mobilya birikimimizle boy aynası modelleri arasında en kaliteli ve en kullanışlı aynaları sizler için tasarlıyoruz. Sizler de koridorunuzu şık ve çarpıcı hale getirmek istiyorsanız boy aynası modellerimize sayfamızdan göz atabilir ve tarzınıza en uygun boy aynası seçebilirsiniz!

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38