Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Odası İçin Ayna Modelleri

Çocuklarınızın Enerjisine Uygun Ayna Seçenekleri! 

Çocuk odaları ebeveynlerin tarzına ve beğenilerine göre tasarlanan renkli ve iç açıcı odalardır. Bu odaların rengarenk havasına uygun tamamlayıcı aksesuarlardan çocuk odası için ayna modelleri ise cıvıl cıvıl ve renkli tasarımlarda üretilmiştir. Çocuk odası için ayna modelleri arasında; ahşap çerçeveli ayna, metal ayaklı ayna, dalgalı ayna, asimetrik kesim ayna, geometrik ayna gibi modeller sayılabilir. 

Çocuk odası için ayna modelleri farklı tarzlarda olduğu gibi birbirinden farklı renklerde de üretilmektedir. Soft renklerle dekore edilmiş çocuk odaları için daha canlı renkte ahşap ya da parlak duracak metal aynalar tercih edilebilir. Göz alıcı renklerle dekore edilmiş çocuk odasına ayna rengi olarak pastel tonlarda renkler seçilebilir. Odanın enerjisini dengelemesi adına bu tercihler yapılabilir. Fakat bu, göz alıcı renkteki çocuk odaları için yine canlı renkte bir ayna tercih edilemez demek değildir. Yalnızca renklerin birbirini dengelemesi adına bu seçenekler daha doğru olacaktır.

Çocuk Odası Aynası – Birbirinden Renkli Tasarımlar İle Çocuklarınızı Mutlu Edin!

Çocuklar kendilerini en rahat ve güvende hissettikleri alan olan odalarında, eğlenceli vakit geçirmek isterler. Bu sebeple aileler çocuklarının keyifli vakit geçirebilecekleri, kitap okuyacakları, boyama yapacakları bu güvenli alanı, iç açıcı ve şık tasarımlarla dekore etmelidirler. Çocuk odası ayna modelleri bu noktada çocuk odası dekorasyonunun en önemli ve tamamlayıcı parçasıdır. Aileler çocuk odası için ayna modelleri bakarken çocuklarının kendilerini en rahat hissedeceği kaliteli ve güvenli çocuk odası aynası seçmelidir. Çocuk odası ayna modelleri arasından her tarza uygun ve şık aynaları listelediğimiz yazımızda, çocuk odasına ayna seçimlerini en iyi şekilde yapmak isteyenlerin sorularına yanıt verdik. Siz de hazırladığımız listeyi inceleyerek çocuk odasına ayna tercihlerinizi en doğru şekilde yapabilirsiniz. 

1. Geometrik Ayna Modelleri – Çocuk Odası İçin Ayna Modelleri Arasında En Hareketli Modeller!

Geometrik kesim aynalar renkli çocuk odalarına hareket katmak ve eğlenceli bir görüntü yaratmak için oldukça uygun bir seçimdir. Çocuklarınızın ilgisini çekecek şekillerde bulabileceğiniz çocuk odasına ayna modelleri; oval, yuvarlak, üçgen, dikdörtgen, kare ayna modelleri şeklinde sıralanabilir. Çocuklarınızın sevdiği geometrik şekle göre odasını hareketlendirebilirsiniz.

2. Dalgalı Ayna Modelleri –  Eğlenceli Çocuk Odası İçin Ayna Modelleri!

Çocuk odası için ayna modelleri arasında en ilgi çekici modeller içinde dalgalı ayna modelleri sayılabilir. Dalgalı aynalar dalga şeklinde kıvrımları olan ve çocuklar tarafından eğlenceli görülen tasarımlara sahiptir. Dalgalı ayna modellerini mavi ağırlıklı çocuk odalarında deniz konsepti yaratmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir. 

3. Asimetrik Ayna Modelleri – Modern Tasarımlara Sahip Çocuk Odası Aynaları 

Asimetrik ayna modelleri ahşap çerçeveli ve metal çerçeveli tasarımları ile keskin çizgilere sahip bir çocuk odası ayna modelidir. Çocuklarınızın odasını sade ve şık tutmak istiyorsanız modern ve şık tasarımlara sahip asimetrik ayna modellerini tercih edebilirsiniz.

Çocuk Odası İçin Ayna Modelleri Düşünenlere Her Tarza Uygun Aynalar Sunuyoruz!

Çocuklarınızın en güvende hissettiği alanları renkli ve eğlenceli bir şekilde dekore etmek kendilerini iyi hissetmelerini ve odalarını benimsemelerine yardımcı olacaktır. Asimetrik, geometrik, dalgalı ayna modelleri ile çocuk odasını renklendirmek sizin elinizde!

BYR Home olarak 30 senelik mobilya sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz birbirinden renkli çocuk odası aynaları ile hem güvenli hem de kaliteli ürünler üreterek çocuklarınızın odalarında keyif alacakları bir ortam oluşturuyoruz! 

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38