Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Koridor Aynaları – Evden Çıkarken Son Bir Bakış!

Dekoratif Koridor Aynaları İle Tarzınızı Yansıtın! 

Bir yapıya girmeyi sağlayan ve odaları birbirine bağlayan dar geçitlere koridor adı verilir. Koridorlar kapıdan girerken girilen ilk alan olduğu için bu alana yerleştirilen ürünler de oldukça önemlidir. Koridor aynaları, koridorları dekore ederken seçilmesi gereken en önemli aksesuarlardandır. Çünkü koridor aynaları hem ev sahiplerinin hem de misafirlerin eve girerken ilk gördükleri eşyalar arasındadır. Ev hakkında ilk izlenimi oluşturan koridor aynaları bu sebeple özenle seçilmelidir.

Koridor aynaları evin genel dekorasyonuna ve havasına uygun olarak seçilmelidir. Evinizde bohem bir görüntü yakalamak istiyorsanız makrome aynalar seçebilir, daha modern ve şık bir görünüm için ise ahşap çerçeveli ya da metal aynalar seçebilirsiniz. Koridorlarınızı güzelleştirmek ve havasını tamamlamak için seçtiğiniz aynaların kaliteli işçiliğe sahip olması da tasarımını etkileyen bir faktör olduğu için oldukça önemlidir. 

Siz de koridorlarınız için şık ve modern tasarımlara sahip ve tarzınıza en uygun koridor aynası seçmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak tarzınıza en uygun koridor için ayna modelleri bulabilirsiniz. 

Koridor Aynaları – Dekoratif Koridor Aynaları İle Stil Sahibi Koridorlar! 

Koridor aynaları ev için ilk izlenim açısından oldukça önemlidir. Duvar tipi koridor aynaları, ayaklı koridor aynaları gibi pek çok seçeneğe sahiptir. Evinizin dekorasyonuna uygun koridor aynaları ile stilinizi yansıtabilirsiniz.

Ahşap Çerçeveli Koridor Aynaları İle İddialı Bir Görünüm Yakalayın!

Ahşap koridor aynaları ev dekorasyonunda daha iddialı ve renkli bir görünüm yakalamak isteyenler için oldukça uygun bir seçimdir. Koridor için ayna modelleri içinde ahşap çerçeveli olan aynalar arasında; yuvarlak, kare, oval, dikdörtgen gibi ayna modelleri mevcuttur. 

Evinizde daha rahat ve eğlenceli bir hava yaratmak istiyorsanız ahşap koridor aynaları içinden yuvarlak aynaları tercih edebilir duvarınızı hareketlendirebilirsiniz. Dikdörtgen ahşap koridor aynalarını da daha şık ve modern bir görünüm yakalamak için tercih edebilirsiniz. 

Metal Çerçeveli Koridor Aynaları İle Modern Dokunuşlar Yapın! 

Metal koridor aynaları koridorunda şıklık ve sadeliği bir arada tutmak isteyenler için oldukça uygun bir tercihtir. Koridor için dekoratif aynalar arayanlar metal çerçeveli aynalar içinden; yuvarlak, asimetrik ve geometrik şekillere sahip aynalar ile koridorlarında şık bir hava yaratabilirler. 

Asimetrik koridor aynaları ile evinizde koridorlarınızda keskin bir çizgi yaratabilirsiniz. Geometrik şekillere sahip aynalar ile daha eğlenceli ve renkli bir enerji yaratabilir, yuvarlak aynalar ile ise koridorunuza derinlik katabilirsiniz. Koridor için ayna modelleri arasından metal aynaları dilerseniz altına yine modern tasarımlara sahip metal bir konsol ile bütünleyerek kullanabilirsiniz. 

Kaliteli ve Şık Tasarımlara Sahip Koridor Aynası BYR Home’da! 

Koridor için göz alıcı ve modern aynalar arayanlar için kalite de önemli olmalıdır. Bir aynanın tasarımı ancak kalitesi ile göz alıcı hale gelir. Bu sebeple ayna alırken işçilik, kullanılan malzeme ve garantisine dikkat etmek gerekir. Siz de koridorunuz için hem kaliteli hem de şık bir ayna arıyorsanız en doğru yerdesiniz!

BYR Home olarak senelerdir geliştirdiğimiz mobilya birikimimizle koridor için ayna modelleri arasında en kaliteli ve en kullanışlı aynaları sizler için tasarlıyoruz. Sizler de koridorunuzu şık ve çarpıcı hale getirmek istiyorsanız koridor için dekoratif ayna modellerimize sayfamızdan göz atabilir ve tarzınıza en uygun koridor aynası seçebilirsiniz!

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38