Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Oturma Odası İçin Ayna Modelleri – Şık ve Dekoratif Seçimler!

Evinize Güzel Bir Dokunuş Yapın! 

Aynalar hayatımızın her alanında banyoda, salonda, masada, çantada ve akla gelebilecek her ortamda ihtiyaç duyulan ve kullanılan aksesuarlardandır. Dekoratif ve şık metal seçenekleri ile günümüzde özellikle ev dizayn edenlerin sıklıkla tercih ettiği oturma odası ayna modelleri salonlarına şıklık katmak isteyenler için en uygun ev aksesuarları arasındadır.   

Oturma aynası modelleri, oturma odasının genişliğine ve diğer eşyaların oluşturduğu havaya göre seçilmelidir. Renkli ve desenli aynalar ile spor konseptler yaratabilir, metal aynalar ile modern bir görünüm elde edebilir, ahşap aynalar ile de salonunuzda otantik ve modern çizgiler oluşturabilirsiniz. Oturma odası için ayna boyutlarına ise salonunuzun genişliğine göre karar vermelisiniz. Salonunuz yeterince genişse eşyalarınızın durumuna göre oturma odası için ayna modelinizin de büyük olması sorun yaratmayacaktır. Fakat salonunuz dar ve eşyalarınız da tam olarak salona göre dekore edilmişse oturma odası için sıklıkla tercih edilen ve yer kaplamayan duvar aynaları tercih edilebilir. 

Oturma odası için ayna bakıyor ve salonunuzun şekline en uygun ayna modelini bulamıyorsanız yazımızın devamını okuyarak oturma odası ayna modelleri hakkında fikir sahibi olabilir ve salonunuz için en uygun modelin ne olduğuna karar verebilirsiniz…

Oturma Odası Ayna Modelleri – Her Tarza Uygun Seçimler 

Yaşam alanlarımızı güzelleştiren aynalar hem en çok ihtiyaç duyulan hem de dekoratif aksesuarlardandır. Salonları, çocuk odalarını, banyoları ve iş yerlerini olduğundan daha geniş ve derinlikli gösteren aynalar; salon aynaları, banyo aynaları, şifonyer aynaları, makyaj masası aynaları, konsol üstü aynalar gibi pek çok modele sahiptir. Bu modeller içinden salon aynaları, oturma odasının bütünleyicisi olan, salonu olduğundan daha ferah ve geniş gösteren ve ev dekorasyonu için olmazsa olmaz modellerdendir. Salonunuz için en uygun oturma odası aynaları nelerdir diye merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız listeden salonunuz için en güzel ayna modelini bulabilirsiniz. İşte salon için ayna modelleri:

1.Metal Ayna Modelleri – Modern Çizgiler İle Şıklığın Bütünleyicisi! 

Kendine özgü parlaklığı olan ve aksesuar yapımlarında kullanılan metal, oturma odası aynası yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Ev dekorasyonunda oldukça şık ve modern gözüken metal ürünler,  salonun bütünleyicisi olması için evini dekore edenlerin ilk tercih ettiği oturma odası aynalarındandır. Metal ayna modelleri yuvarlak, kare, dikdörtgen, üçgen gibi pek çok çeşitte olduğu gibi boy aynası ve duvar aynası seçenekleri ile de salonunuzun genişliğine göre seçebileceğiniz tasarımlara da sahiptir. 

2.Ahşap Ayna Modelleri -  Dekoratif Tasarımlar İle Her Tarza Uyum Sağlayan Aynalar! 

Ahşap,  ağaçtan elde edilen malzemelerle yapılmış yapı malzemelerindendir. Günümüzde pek çok renge boyanabilen ahşap ayna modelleri, her tarz salona ve eşyaya uyum sağlayan bütünleyici bir ev aksesuarı haline gelmiştir. Ahşap ayna modelleri, tıpkı metal ayna modelleri gibi yuvarlak, kare, üçgen ve dikdörtgen şekillerde çeşitlere sahiptir. Bunun yanında boy aynası ve duvar aynası gibi çeşitleri ile salon genişliği fark etmeksizin her salon için rahatlıkla tercih edilebilecek modellerdendir. 

3.Makrome Ayna Modelleri – Otantik Bir Görünüm İsteyenler İçin En Uygun Seçim! 

Makrome ayna modelleri evde yapılabileceği gibi dışarıdan çeşitli renk ve modelleri ile satın alabileceğiniz oturma odası ayna modelleri arasındadır. Özgür ruhunu salonuna yansıtmak ve bohem bir görünüm elde etmek isteyenler için en uygun oturma odası ayna modelleri arasında olan makrome aynalar, makrome düğümleri teknikleri ile ayna etrafına örülen iplerden oluşturulan otantik esintiler taşıyan oturma odası aynası modellerindendir. 

Tarzınızı Salonunuza Yansıtın! 

Metal ayna modelleri ve ahşap ayna modelleri gibi ev dekorasyonları için sıklıkla tercih edilen oturma odası için aynalar, tarzınızı evinize yansıtmak için tasarlanıyor! Salonunuzun genişliğine göre ve zevkinize göre tercih edeceğiniz oturma odası için ayna modelleri salonunuza ferahlık ve derinlik katacak! 

Evlerde ihtiyaç duyulan ve dekorasyonların şık bütünleyicisi olan oturma odası aynaları, BYR Home farkı ile hem kaliteli hem de şık tasarımlarla evlerinizi süslemek için uygun fiyatlarla sizleri bekliyor! Siz de evinizi modern ve şık çizgilerle dekore etmek istiyorsanız BYR Home oturma odası aynaları için sayfamıza göz atmayı unutmayın! 

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38