Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Metal Sehpalar ile Evinize Tarz Katın!

Metalin Asaleti Evlerinizde Işıldasın…

Son zamanların ev dekorasyonu trendlerinden biri de metal mobilyalar. Bunlar arasında da metal sehpalar en çok tercih edilenler olarak karşımıza çıkıyor. Modern çizgilerinin yanında Retro havasıyla özellikle genç çiftlerin ve evini yeniden dekore etmek isteyenlerin tercihi olan metal sehpa modelleri hem sağlam olması hem rahat taşınabilmesi hem de sağlığa zarar vermemesi nedeniyle mükemmel bir alternatif oluyor.

Her bütçeye hitap eden metal sehpa modelleri, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla yer alabiliyor. Uzun yıllar paslanmadan kullanılabilen metal sehpa çeşitleri kullanıcı dostu olarak tasarlandığı için bütçenizi de zorlamamış oluyor.

Metal Sehpa Çeşitleri

Çelik, alüminyum ve demir kullanılarak üretilen metal mobilyalar arasında metal sehpalar, sağlamlıklarından ödün vermezken temizlikleri kolay ve kullanım skalası geniş ürünlerdir. Metal sehpa çeşitleri olarak:

  • Orta sehpa
  • Yan sehpa
  • Zigon sehpa karşımıza çıkmaktadır.

Evlerde, iş yerlerinde, kafelerde, bahçelerde gördüğünüz bu metal sehpa modelleri, ev dekorasyonlarında mobilya renklerine uygun olarak seçilir. Sadece siyah ayak ve gövdeden değil, altın ya da gümüş detaylarla da süslenmektedir.

Ev dekorasyonu için kullanılan metal orta sehpa, yan ve zigon sehpa, hem ikram sunumu ve misafir ağırlamada hem de dekoratif amaçlarla tercih edilebilir. Orta sehpalar daha pratik kullanımlıdır ve küçük salonlar için idealdir. Yan sehpalar ise TV izlerken, bir şeyler atıştırırken ve misafir ağırlarken kullanışlı olmaktadır. Metal sehpa modelleri arasından zigon sehpalar, çok yönlü kullanımlarıyla üzerlerine çiçek, kitap ve mumlar yerleştirilerek evin en önemli dekoratif unsuru haline getirilebilir.

Katlanabilir olan metal sehpa modelleri de çok yer kaplamaması nedeniyle küçük evlerin kurtarıcısıdır. Dolayısıyla her mekana uygun metal sehpa modeli bulmak mümkündür. Bakımı ve temizliği zahmet gerektirmeyen metal sehpa modelleri ile siz de evinizdeki şık tasarımların tadını çıkarabilirsiniz

Çiçekleriniz İçin Metal Sehpa Çeşitleri

Şehirde yaşayanlar uzun çalışma saatlerinden ve günlük koşturmadan ormanlık alanlara istedikleri zaman ulaşamayabiliyorlar. Dolayısıyla evlerinde yeşil bir ortam ve doğal bir atmosfer yaratmak için çiçekler kurtarıcıları oluyor. Ancak bu çiçekleri koyacak bir yer bulmak ev içerisinde zor olabiliyor. Metal çiçeklikler işte bu sorunun tam olarak çözümü oluyor.

Metal sehpa modelleri çiçekleri yerleştirmek için ideal ev ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Sağlam materyalden üretilen dayanıklı metal sehpalar, salonlarda ve balkonlarda ya da ofislerde, otellerde, kafe ve restoranlarda çiçekleri ve vazoları konumlandırmak için ideal seçenek oluyor.

Siz de evlerinizdeki çiçekleri ya da eşyaları konumlandıracak bir mobilya arıyorsanız metal sehpa çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kitaplarınızı ve Mumlarınızı Metal Sehpalar ile Dekore Edin!

İster modern bir tarz yaratmak, isterseniz Retro bir dekorasyon yapmak isteyin, metal sehpalar her beğeniye hitap ediyor. Salonunuzda yer alacak metal sehpa ile şık bir görüntü yakalayabilir, kitaplarınızı ya da dergilerinizi sehpa üzerine yerleştirebilir, mumlar ve kokularla tarz oluşturabilirsiniz.

Küçük led ışıklar, şirin biblolar ya da dekoratif ürünlerle metal sehpalarınızı dekore edebilirsiniz. Yorgunluk kahvelerinizi içerken ya da misafirlerinizi ağırlarken gözünüze ve ruhunuza hitap eden bir ortamda olursunuz böylece.

Birbirinden Farklı Metal Sehpalar BYR Home’da!

Metal sehpa modelleri arasından evinizin dekorasyonuna uygun bir seçim yapmak isterseniz BYR Home showroom ve mağazalarımıza uğrayabilirsiniz. Sizler için özel olarak metal orta sehpa, metal zigon sehpa, metal yan sehpa, metal ayaklı sehpa üretiyoruz. En iyi malzeme ve işçilikle evlerinize hem kalite hem konfor getiriyoruz.

Metal sehpa fiyatları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımıza ulaşın, metal sehpa modelleri arasından beğendiğiniz tasarımlarımızı evinize kazandırın…

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38