Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Metal Ev Mobilyaları ve Dekorasyon

Metalin Asaletini Evinizle Bütünleştirin!

Değişen tasarım trendleri ve ev dekorasyonu anlayışı, teknolojinin de gelişmesi sayesinde metalden mobilya üretiminin daha kolay olmasını sağladı. Klasik ağaç mobilyaların dışında modern ev dekorasyonlarında metal sehpalar, masalar ve aksesuarlar kullanılmaya başlandı. Uygun fiyatı ve göz dolduran tasarımlarıyla ilgi çeken metal ev mobilyaları, sağlamlığı ve hafifliğiyle de tercih edilmektedir.

Metal ev mobilyası seçenekleri giderek artarken kullanım alanları da genişlemeye başlamıştır. Sadece evlerde değil iş yerleri, oteller, kafeler, restoranlar ve daha pek çok mekanda metal detaylı ürünler tercih edilir olmuştur. Sağlığa zararlı olmayan materyallerden üretilen metal ev mobilyaları hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin…

Metal Sehpa

Metal ev aksesuarları ve metal ev mobilyaları arasında son yıllarda en çok ilgi gören metal sehpalar hiç şüphesiz. Farklı modern ve klasik tasarımları ile evinize yeni bir tarz getiren metal sehpalar geniş bir yelpazede desen çeşitliliğine sahiptir. Eskitme, ferforje ve tekerlekli çeşitleri kullanıcısına seçim yapma şansı sunar. Aynı zamanda country ya da klasik tarz sevenler için desenli sehpa modelleri de vardır. Tepsili ya da düz, kare ya da oval metal sehpalar, hem dekoratif amaçlarla hem de fonksiyonel avantajlarıyla kullanılabilir.

Metal ev mobilyaları arasındaki metal sehpa modelleri; orta ve yan sehpa ile zigon sehpa olarak üretilirken metalin kolaylıkla şekillendirilmesi sayesinde mekana özel olarak da tasarlanabilmektedir.

Metal Konsol

Metal ev dekorasyon ürünleri arasında metal konsollar da var. Evlerin girişlerinde ya da salonlarda şıklık yaratan metal konsollar kullanışlı olması nedeniyle de tercih ediliyor. Çiçek, biblo ve mumlarla dekore edilebilen metal konsollar farklı boyutlarda ve tasarım çizgilerinde üretilebiliyor.

Metal Sandalye

Metal sandalye de metal ev mobilyaları seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Farklı kumaş renkleriyle hazırlanabilen ayakları metal olan bu ev eşyaları, mutfaklarda ve salonlarda son yılların en gözde mobilyaları olarak satın alınıyor.

Metal sandalyeler hem dayanıklı oluyor hem de kolay temizleniyor. Ayrıca kumaş sandalye modelleriyle kıyaslandığında daha ekonomik oluyor.

Metal Masa

Metal malzeme masalarda ayak olarak tercih ediliyor. Metal masa ağayı üzerine ahşap, mermer ya da faklı malzemelerden tezgah eklenerek şık ve konforlu masalar elde ediliyor. Metal ev mobilyaları arasında tamamlayıcı bir unsur olarak karşımıza çıkan metal masa ayağı hem metal sehpalarınıza hem de metal sandalyelerinize uyum sağlamış oluyor. Yeni nesil ev dekorasyonlarında sıklıkla tercih ediliyor.

Metal Kitaplık

Metal kitaplık sadece evlerde değil ofisler, çalışma alanları, kütüphaneler ve eğitim kurumlarında da tercih ediliyor. Metal kitaplık alternatifleri, açık ve koyu tonlardaki ahşaplarla birleştiğinde oturma odalarının ve çalışma alanlarının dikkat çekici parçalarından biri haline dönüşebiliyor. Metal kitaplık için metal detaylar ürünlerin arkasında ya da yan kısımlarında daha çok tercih edilirken kimi kitaplıklarda rafları birleştiren bölümler metalken kimilerinde ise, siyah metaller duvara temas eden kısma taşınır. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda metal kitaplık bulmak çok kolaydır.

Metal TV Ünitesi

TV üniteleri bir evin olmazsa olmazıdır. Günde birkaç saat TV izlendiği göz önünde bulundurulursa ev içerisinde aslında en çok gördüğümüz eşya TV ünitesidir. Dolayısıyla TV ünitelerini göze hoş gelen, şık ve farklı tasarımlarda tercih ederiz. Metal TV ünitesi de bunlardan biridir. Metal TV ünitesi, ahşap rafları ve aksesuarları ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacaktır.  

Metal Çiçeklik ve Aksesuarlar

Metal ev mobilyaları olarak onlarca seçenek var. Metal çiçeklik ve aksesuarlar da evlerde şıklığın tamamlayıcısı olarak tercih ediliyor. Metal çiçeklik modelleri 30 cm’den 1 metreye kadar farklı boy seçenekleriyle satın alınabiliyor. Yeni nesil ev dekorasyonunda metal çiçeklikler istenilen yere taşınabiliyor, kolay temizlenebiliyor, değişik amaçlarla da işlevsel olabiliyor.

Metal Mobilyalar ile Bambaşka Bir Tarz!

Metal ev mobilyaları esnek tasarım seçenekleri sayesinde her mekanda modern bir atmosfer ve şıklık yaratabiliyor. Metal ev aksesuarları, siyah rengin asaletiyle ortamın havasını değiştiriyor. Siz de evinizde değişiklik yapmak istiyor ya da yeni mobilyalara ihtiyaç duyuyorsanız tercihinizi metal mobilyalar arasından yapabilirsiniz.

Metal ev mobilyaları; metal sandalye, metal kitaplık, metal sehpa, metal masa, metal konsol modellerini incelemek, fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38