Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ahşap Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Şık ve Kullanışlı Seçimler!

Ahşap, ağaçtan elde edilen mobilya ve ev eşyaları ürünlerinde sıklıkla kullanılan en yaygın yapı malzemelerindendir. Kitaplıklar ofiste, okulda, evde ve günlük hayatta birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Kitaplık modelleri arasında; ahşap kitaplık, metal kitaplık, çelik kitaplık, rustik kitaplık gibi kitaplık modelleri sıralanabilir. Bu modeller içinde evlerin, iş yerlerin en güzel köşelerini oluşturan ahşap kitaplık modelleri modern ve şık tasarımlarıyla bulunduğu her ortama bambaşka bir hava katmaktadır. 

Ahşap kitaplık modelleri her tarza uygun modern tasarımlarıyla evlerin ve ofislerin tamamlayıcısı olmak için en uygun tercihlerdendir. Evinin ya da iş yerinin en güzel ve stil sahibi köşesini oluşturmak isteyenlerin sıklıkla kullandığı ahşap kitaplık modelleri birbirinden farklı renkleriyle her dekorasyon eşyasına uygun seçeneklere sahiptir. Ahşap kitaplık modelleri arasında; ayaklı ahşap kitaplık modelleri ve duvara monte edilebilen ahşap kitaplık modelleri sayılabilir. Ahşap kitaplıklar metal detaylarla da bütünleştirilerek üretilebilir. Metal ayaklı ve ahşap raflara sahip ahşap kitaplık modelleri metal ve ahşabın uyumlu görüntüsünü çok iyi şekilde yansıtmaktadır.

Ahşap kitaplık modelleri tarzlarına ve renklerine göre ayrılırken fiyatları da bu unsurlara ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Ahşap kitaplık fiyatları evinize ya da iş yerinize kitaplık seçerken düşüneceğiniz tek özellik olmamalıdır. Ahşap kitaplıklar kızıl meşe, sert akçaağaç, beyaz meşe, ladin gibi ağaçlardan elde edilerek üretildiği için ağaç kitaplık seçerken düşündüğünüz kalitede ve istediğiniz dayanıklılığa sahip olup olmaması üretildiği ağaç türüne bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.  Bunun yanında ahşap kitaplık seçerken işçilik, kullanışlı olması ve renkleri gibi faktörlere dikkat etmeli ve bu faktörlerin de ahşap kitaplık fiyatları konusuna yansıyacağını bilmelisiniz.

Ahşap Kitaplık Modelleri İle Evlerinizde Şık Esintiler Yaratın!

Evinizi ve iş yerinizi dekore ederken aksesuarlarınızı, kitaplarını, biblolarınızı koyacağınız rafların şık durması sizin de enerjinizi yükseltecektir. Ahşap kitaplıkların modellerinin çeşitliliği kadar renk çeşitliliği de evinizin ya da iş yerinizin havasına uygun seçenekler bulmanız için kolaylık sağlayacaktır. Siyah ya da gri ağırlıklı bir ev dekorasyonuna sahipseniz siyah metal ayakları olan ve ahşap raflara sahip kitaplıklar seçebilirsiniz. Daha açık renklerden bej, beyaz ya da toprak tonlarında eşyalarınız varsa ise kahverengi ahşap kitaplık modellerine yönelebilirsiniz.

Ahşap kitaplık modelleri içinden ayaklı ahşap kitaplık ve yine ahşap rafları olan kitaplıklar evinde otantik bir görüntü yaratmak isteyenler için oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Fakat ayaklı ve enine geniş bir ahşap kitaplık seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri kitaplığı koyacağınız yerin genişliği ve kitaplık modelinin o noktada kullanışlı olup olmayacağı konusudur. Bu sebeple geniş ve ayaklı bir ahşap kitaplık modeli düşünüyorsanız evinizin genişliğini düşünerek tercih etmelisiniz. 

Ahşap kitaplık modelleri içinden duvara monte edilen ve raf sayısı çok olmayan ahşap kitaplıkları, daha dar alanları genişletmek ve stil sahibi göstermek için tercih edebilirsiniz. Yeterince geniş olmayan bir oda ya da koridorunuz varsa duvara monte edilebilen ahşap kitaplık modelleri sizin için en uygun seçenek olacaktır. Duvarınızda modern bir görünüm yaratmak için ise raflarınızın üstüne kitapların yanında sevdiğiniz çiçek ya da bibloları koyabilirsiniz. 

Kaliteli Bir Ahşap Kitaplığı Belirleyen Faktörler Nelerdir? 

 Ahşap kitaplık fiyatları belirlenirken tasarımı ve üretildiği malzeme olan ahşabın hangi ağaçtan elde edildiği konusuna dikkat edilir. Ahşabın üretildiği ağacın sağlamlığı ve mobilya kullanımı için uygun olup olmadığı oldukça önemlidir. Yine aynı şekilde ahşabın üretildiği ağacın türüne bağlı olarak ağırlığı ve sertliği de ahşap kitaplık fiyatları meselesini etkileyen faktörlerdendir.

Ahşap kitaplık satın aldığınız firmanın aldığınız ürünün kullanım garantisini verip vermemesi de ahşap kitaplık fiyatlarını etkileyen ve dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Ahşaba renk verilen boya, işçilik, sağlamlık ve kullanışlı olup olmadığı gibi konular ürünü satın aldığınız firmanın garanti kapsamı içine dahil olmalıdır. Siz de garantisi olan bir ahşap kitaplık alarak sonrasında yaşanabilecek sıkıntılar için önleminizi almış olursunuz. 

En Uygun Ahşap Kitaplık Fiyatları İçin Kalitesinden Ödün Vermeyen BYR Home’u Tercih Edin! 

Modern ve şık tasarımlarıyla bulunduğu ortama bambaşka bir hava katan ahşap kitaplıklar; ayaklı ahşap kitaplık ve duvara monte edilebilen ahşap kitaplık gibi tarzınıza en uygun seçeneklerle sizleri bekliyor! Ahşap kitaplık fiyatları ve kalitesini etkileyen tüm faktörleri baz alarak en iyi şekilde ürettiğimiz ahşap kitaplıklar evinizin en güzel köşesini oluşturacak! 

En uygun fiyatlı ahşap kitaplık modelleri ve bütçe dostu ahşap kitaplık seçenekleri ile trendleri yakından takip ederek hazırladığımız güncel tasarımlarla her mekanda fark yaratan ahşap kitaplık modelleri ve dekorasyon çözümleri için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz!

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38