Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Oturma Odası İçin Dekoratif Kitaplık Modelleri

Evinizin Havasını Değiştirin! 

Oturma odaları bir evde en çok vakit geçirdiğimiz alandır. Hem misafirin ağırlandığı hem de rahatça vakit geçirdiğimiz alanların modern tasarımlarla tamamlanması ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Oturma odası için kitaplık modelleri ise tam bu noktada evini şık ürünlerle tamamlamak isteyenler için pek çok seçenek sunmaktadır. Ahşap kitaplık modelleri, metal kitaplık modelleri, duvara monte edilebilen kitaplıklar, ayaklı kitaplıklar gibi çeşitler ile her tarza uygun oturma odasına kitaplık bulabilirsiniz. 

Oturma odasında gösterişi sevenler için renkli ahşap kitaplıklar, sade ve modern tasarımlardan hoşlananlar için metal ayaklı kitaplıklar oturma odası için kitaplık modelleri arasında yer alır. Fakat kitaplıkları ahşap ve metal olarak keskin çizgilerle ayırabilmek mümkün değildir. Metal ayaklı ahşap raflı kitaplıklar ya da ahşap çerçeveli metal rafları olan kitaplıklar gibi farklı malzemelerin tek bir kitaplıkta buluştuğu oturma odası için kitaplık modelleri de mevcuttur.

Yazımızın devamında oturma odası için kitaplık modelleri nelerdir ve hangi tarz salonlara hangi kitaplıklar uygun olur konularına değineceğiz. Sizler de salon için kitaplık modelleri bakıyor ve salonunuzun tarzına en yakın kitaplık modelinin ne olduğunu merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyarak oturma odası için kitaplık modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

Salon İçin Kitaplık Modelleri – Salonunuzun Tarzına En Uygun Kitaplık Modelini Seçin!

Oturma odalarının dekoratif bütünlüğünü ve kitaplık için ayrılan köşelerinizin daha şık görünmesini sağlamak amacıyla kullanılan oturma odası için kitaplık modelleri, her tarz oturma odasına uygun olarak tasarlanmıştır.  Farklı ebatlarda ve modellerde tasarlanan salon için kitaplık modelleri dar ve geniş salonlara uygun modeller tercih edildiğinde odanın havasını bambaşka bir hale getirecektir.

Dar bir salonunuz varsa ayaklı kitaplıklardansa duvara monte edilen salon için kitaplık modelleri tercih edebilirsiniz. Elbette evinizin dekorasyonuna uygun ve dar salonlar için uygun ayaklı tv üniteleri de bulabilirsiniz fakat alan kullanımı açısından daha ferah bir ortam oluşturmak için duvar tipi kitaplık modelleri dar salonlar için daha uygun bir seçenek olacaktır.

Dolaplı Kitaplık Modelleri – Kullanışlı ve Şık Tasarımlar! 

Dolaplı kitaplıklar, oturma odası için kitaplık modelleri arasında en kullanışlı kitaplıklardandır. Dolaplı kitaplıklar genel olarak alt kısmında kapakları olan ve dolap şeklinde olan kitaplıklara verilen isimdir. Dolaplı kitaplıkların içine pek çok eşya sığabildiği için oturma odasında rahatlığı ve salaşlığı benimseyenlerin eşyalarını rahatça yerleştirebileceği ve görüntü olarak da son derece rahat duran kitaplıklardandır. Oturma odası için kitaplık modelleri bakıyor ve salonunuzda salaş bir dekorasyon yapmak istiyorsanız dolaplı kitaplıkları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Ayaklı Kitaplık Modelleri –  Dekoratif Kitaplıklar İle Şıklığı Yakalayın! 

Oturma odası için kitaplık modelleri bakarken dikkat etmeniz gereken konular kitaplığınızı nereye konumlandırmak istediğiniz ve salonunuzun genişliği olmalıdır. Salonunuzun geniş olduğunu düşünüyor ve fark yaratan bir salon için kitaplık modeli arıyorsanız metal ayaklı kitaplıklar tam aradığınız model olabilir. Metal ayaklı oturma odası için kitaplık modelleri, salonunda keskin dekorasyon ürünleri tercih eden ve modern bir hava oluşturmak isteyenler için en uygun seçimdir.

Duvar Raflı Kitaplık Modelleri – Her Alana Uyum Sağlayan Modeller! 

Duvar raflı kitaplık modelleri ahşap raflı ve metal raflı olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Ahşap raflı oturma odası için kitaplık modelleri salona sıcak bir hava katarken metal raflı kitaplıklar ise daha sade ve cool bir hava katar. Salon için kitaplık modelleri arasında duvar raflı kitaplık modelleri tercih edenler için dikkat edilmesi gereken noktalardan biri salonun genişliği olmalıdır. Duvar raflı kitaplıklar dar salonlar için oldukça uygun tercih olacaktır. 

Her Tarza Uygun Oturma Odası İçin Kitaplık Modelleri! 

En çok vakit geçirilen alanlara konulan ürünler oldukça önemlidir. Bu sebeple oturma odası için kitaplık modelleri salonun tarzına ve enerjisine uygun olarak seçilmelidir. Bohem görüntüden hoşlananlar için ahşap kitaplık modelleri daha uygun olurken modern görünümlerden hoşlananlar için metal kitaplık modelleri daha uygun olacaktır. Salonunuzda hangi havayı yaratmak istediğinize karar verdikten sonra sizin için en uygun salon için kitaplık modelini seçebilirsiniz.

Tarzınıza ve zevkinize en uygun oturma odası için kitaplık modelini seçtikten sonra kalitesine dikkat etmelisiniz. BYR Home olarak 30 yıllık geliştirdiğimiz mobilya deneyimimiz ile modern ve şık tasarımlara sahip son derece kaliteli kitaplık modelleri sunuyoruz! Kaliteli ve bütçe dostu seçimler yapmak için sayfamıza göz atabilirsiniz…

[widget-134]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38