Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şık Berjer Modelleri İle Evinizin Havasını Değiştirin

Evinize Renk Katacak, Stilinizi Yansıtacak Berjer Çeşitleri

Berjer modelleri özellikle son yıllarda yeni nesil evlerin vazgeçilmek mobilyaları halini almış durumda. Şık tasarımları, her tarza uygun tasarımları ve rengârenk modelleri ile berjer koltuk tasarımları evlerinizi renklendirecek birçok seçeneğe sahip. İkili berjer koltuk takımı modelleri ya da yaşam alanınıza farklılık katacak tek berjer çeşitleri ile siz de evlerinizde kendinize bir konfor alanı yaratabilirsiniz. 

Berjer almayı düşünenler ancak nasıl bir berjer seçeceğini bilemeyenler için birbirinden farklı özelliklere sahip, ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı özelliklerde olan ve rahatlıkla seçebileceğiniz bazı berjer modelleri ve avantajlarını sizler için listeledik.

Neden Bir Berjer Koltuk Almalısınız?

Berjer belki ev dekorasyonu için sizlere önemli görünmeyebilir ya da aldığınız oturma grubunuza dahil olan tekli koltukların ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşünebilirsiniz. Ancak farklı bir ev tasarımı yapmak istiyor ve zengin bir görünüme sahip olmayı amaçlıyorsanız sizler için koltuk takımınızdan farklı özelliklere sahip ve evinizin görüntüsünü değiştirecek bir berjer seçimi oldukça uygun olacaktır. 

Koltuk takımlarına dahil olan tekli koltuklar genellikle aynı renk ve aynı modelleri kapsamaktadır. Bu durum ise salonlarınızın sıradan görünmesine neden olabilir ve sıradan bir salon karakterinizi yansıtacak özgünlüğe sahip olmayabilir. Evlerinize alacağınız, sizi yansıtan bir berjer modeli hem evlerinize aitlik hissinizi arttıracak hem de misafirlerinize şık bir görüntü sunmanıza imkan tanıyacaktır. 

Her insan farklı olduğu gibi her evin de aurası farklılık gösterir. Bu durum da kullanılan mobilyaların standarttan uzakta olması ve sizi ne kadar yansıttığı ile ilgilidir. Koltuk takımlarının birbiriyle ve evinizle uyumlu olması şık bir görüntü yaratabilir ancak farklı renklerde bir berjer ile salonlarınızı süslemek dekorasyon zevkinizi daha da öne çıkaracaktır. 

Her zevke hitap eden birbirinden farklı özelliklere sahip berjer çeşitleri bulunmaktadır. Berjer koltuk modelleri hangi tarzlarda ve özelliklerde bulunabilir biraz göz atalım…

Sallanan Koltuklar İle Keyifli Zamanlar

Daha çok gençlere hitap ettiği düşünülse de kullanıldığı her evin atmosferini değiştiren ve enerjik bir ruh kazanmasına yarar sağlayan sallanan berjer koltuk modelleri ile kendinize dinlenebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. 

Bir standın üzerinde kurulu olan ve ayaklarınızı yerden kesecek sallanan berjer koltuk modelleri ile yoğun iş günlerinin ardından kendinizi ödüllendirebilir ve hafif hafif sallanarak dinlenmeye başlayabilirsiniz. 

İsteğinize göre ahşap veya metal ayaklı berjer modellerini evlerinize kurabilir ve kimi zaman salonlarınızın kimi zaman yatak odalarınızın atmosferini ufak bir dokunuşla değiştirebilirsiniz. 

Metal Ayaklı Berjer Modelleri İle Şık Bir Görünüm

Çoğunlukla tek kişilik bazen de çift kişinin kullanabilmesi için tasarlanan berjer modelleri yalnızca tasarım olarak birbirinden ayrılmıyor. Aynı zamanda berjer metal ayak ya da tahta iskelet seçenekleri de bulunuyor. 

Ancak son yıllarda oldukça tercih edilen ve gerek ofis ortamı olsun gerek şık ev tasarımları olsun her ortamı süsleyen metal ayaklı berjer modelleri ve metal iskeletlere sahip berjer sandalye seçenekleri ev ve ofis dekorasyonu için ne kadar yenilikçi ve modern görünümlerin sevildiğini göstermektedir. 

Metal ayaklı berjer modelleri farklı tasarımlar, metalin sert dokusunu; kadife, nubuk, şönil, fisto gibi farklı dokuları bir araya getiren bir anlayışla ortaya çıkarılmaktadır. Oturma yerleri genellikle minderlerin bu tarz kumaşlarla kaplandığı ancak kolçaklarının ya da ayaklarının isteğinize göre renkleri değişebilecek metal malzemelerden yapıldığı görülmektedir. 

Sıkça rastlanan metal ayaklı berjer modelleri şık görüntüsünün yanında ev dekorasyonunda kendine kolayca yer bulabilmesi ve kullanıcılara kolaylık sağlamasıyla da oldukça tercih edilmektedir. 

Evinizi Renklendirecek Capcanlı Berjer Çeşitleri

Berjer koltuk modellerini istediğini her renk ve desende bulabilirsiniz. Kimi zaman etnik desenlerin süslediği bu berjer takımı ve tekli berjer modelleri kimi zaman daha sade bir görünüme sahip olan kumaşlardan üretilir. 

Vintage görünümü, etnik bir hava verecek kumaş ile desen seçenekleri ya da tamamen deri kaplama ile salonlarınıza ağır bir duruş kazandıracağınız berjer koltuk çeşitleri her yaştan ve tarzdan insanın ev zevkine hitap etmektedir. 

Son yılların en tercih edilen renk seçenekleri, oturma grubunuzun yanında oldukça enerjik duracak sarı, turuncu, yeşil, kırmızı gibi canlı renkler olsa da berjer sandalye seçeneklerini değerlendirirken her ne kadar rengini beğenseniz de berjerinizi bulunduracağınız odanın rengini de dikkate alarak bir seçim yapmalısınız. Pastel tonlarda dizayn edilmiş salon ve yatak odalarınız için canlı renkler ve duvarlarınızın daha farklı bir tonundaki berjer seçeneklerini değerlendirebilir ya da koyu renk bir temaya sahipseniz açık ve canlı renkleri kullanarak kontrast yaratabilirsiniz. Gri ve bej gibi nötr renklerin hakim olduğu salon ve yatak odaları için renk seçimi skalası ise oldukça geniştir; neredeyse her rengi tercih edebilirsiniz. 

Standarttan Çok Uzakta: Tasarım Berjer Modelleri

Berjer koltuk seçenekleri yalnızca hepimizin aklına gelen, standart bir şekle sahip tekli koltuk alternatifleri değildir. Farklı kesimlere, değişik modellere ve tasarımlarda, misafirlerinizin beğenisini kazanacağınız kimi zaman rustik, kimi zaman tropikal tasarımlı evlere uygun ya da eklektik dekorasyonu benimseyen özgün salonlara uyum sağlayabilecek ilginçlikte berjer modelleri bulunmaktadır. 

Farklı karakterlere sahip her ev kendi imajını destekleyecek berjer sandalye çeşitlerini ya da ikili berjer koltuk takımı seçeneklerini değerlendirebilir. Kimi zaman bu tasarımlarda ahşap iskelet ve ahşap ayaklar kullanılırken kimi zaman metal ayaklı berjer seçeneklerini görmeniz de mümkündür. Hatta son yıllarda metal ayaklı berjer çeşitleri beidermeir, minimalist, rustik ve eklektik başta olmak üzere her ev dekorasyon akımı içerisinde rahatlıkla konumlandırılabildiği için kullanıcıların ilgisini oldukça çekmektedir.

Berjer Sandalye Modelleri İle Evlerinize Farklılık Katın!

Her zevke hitap eden berjer takımları ile yalnızca evlerinize şıklık katmakla kalmayacak evinizi herkesinkinden farklılaştırmanın keyfini yaşayacaksınız. İster ikili berjer takımları isterseniz yalnızca sizin için özel tekli berjer modelleri ile kendinizi yansıtan, istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz ve evinizin boşluklarını doldurarak çok daha nitelikli bir görünüm elde edebileceğiniz bir sonuca ulaşabilirsiniz. 

BYR Home olarak, metal ayaklı berjer modelleri ile ahşap yapıları ve farklı kumaş dokularını bir arada kullandığımız berjer koltuk seçeneklerini her tarzdan eve uygun bir model bulabileceğiniz kadar geniş bir ürün skalasına sahip bir şekilde üretiyoruz. Kullandığımız metal kolçak ve berjer ayakları en kaliteli paslanmaz malzemeden üretilmekte olup; görünümü ile son moda trendlerin izinde olduğunuz gösterecek ve sizlere şık bir görüntü sunacaktır. Aynı zamanda farklı zevklere ve kullanım alanlarına hitap eden tasarım berjer modelleri ile BYR Home’da tanışabilirsiniz! En tarz berjer modelleri ve en uygun berjer fiyatları için bizlerle vakit kaybetmeden iletişime geçin!

[widget-131]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38