Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

2021 – 2022 Koltuk Takımı Trendleri – Son Moda Oturma Grupları

Yeni Nesil Evlere Son Moda Oturma Grubu Modelleri İle Tarz Dekorasyonlara İmza Atın!

Salonların olmazsa olmazlarından koltuk takımları için son yıllarda artık yalnızca işlevselliğe bakılmıyor! Genç nesil başta olmak üzere salonlarını yeniden düzenlemek isteyen herkes oturma grubu modelleri ararken şıklık ve renk uyumunu da önemsiyor. Koltuk takımı trendleri her sene yenileniyor dolayısıyla koltuk takımı modelleri için her sene farklı tarzlardan bahsetmek mümkün. 

2021 koltuk modelleri ile 2022 koltuk takımı modelleri arasında bir farklılık görecek miyiz, yeni eğilimlerin ışığında oturma grupları için ne gibi tarz değişiklikleri kapıda? Gelin, birlikte 2022 koltuk takımı modelleri farklı tarz evleri nasıl süsleyecek, en çok hangi model göz önünde olacak bir göz atalım!

Oturma Grubu Modelleri Bu Sene Sizlere Neler Sunuyor?

Koltuk takımı modelleri farklı tarzda her insana hitap edecek şekilde üretiliyor. İşlevselliğin yanında şıklık arayan kişiler evlerini her konseptte düzenleyebiliyor… Tarzınız ne olursa olsun 2022 koltuk modelleri herkesin çok beğeneceği trend seçeneklere sahip!

Ağır Bir Salon Dekorasyonu İsteyenlere 

Klasik deri koltuk görünümünden vazgeçemeyenlerin ve daha ciddi bir salon isteyenlerin ilk tercihleri arasında deri koltuk takımı modelleri bulunuyor. Ancak bu görünüm yalnızca deri ile elde edilmiyor, deri kumaşı sevmeyenler için farklı kumaş türlerinde üretilen yeni koltuk modelleri bulunuyor. Nubuk kumaş özellikle salon dizaynı için ağırlığı tercih edenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

2022 koltuk renkleri her ne kadar nude, pastel ve canlı renklere doğru evrilse de ağırbaşlı bir dekorasyon isteyenler için koyu lacivert koltuk takımları ve siyahların, kahverengilerin hakim olduğu oturma grubu modellerinin de 2022 yılında oldukça tercih edileceğini söyleyebiliriz. 

Minimalist Tarzı Benimseyenlere

Minimalist tarzı benimseyenler için koltuk takımları oldukça fazla seçenek sunuyor. Son trendlerle yükselişe geçen pastel, krem ve bej tonları oldukça tercih ediliyor ve minimal yaşamı benimseyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Bu tarz için genellikle köşe koltuk takımları ya da fazla gösterişli olmayan, sade oturma grupları tercih ediliyor. 2021 koltuk modelleri arasında oldukça revaçta olan nüde renk oturma grupları özellikle tek bir renk konseptinde salonlarını dizayn etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında.

2022 koltuk renkleri de minimalist ev dekorasyonu tarzını benimseyenler için özellikle fazla seçenekler sunuyor. Nude tonların yoğun olarak kullanıldığı oturma grupları ve oturma odası tasarımlarında genellikle öne çıkacak farklı renklerde berjer modelleri tercih ediliyor. 

Modern Görünümlü Oturma Grupları İle Genç Salonlar

Modern görünüm hayatın her yerinde tercih edilen bir trend haline gelmiş durumda. Koltuk takımı trendleri arasında özellikle metal ayaklı koltuk takımı modelleri ve farklı dokuları birleştiren farklı tarzlar bulunuyor. 

2022 koltuk renkleri arasında canlı renkler ve tam tersi yönde bir salon tasarımı hayal edenler için nude koltuk takımı trend halini almış durumda. Her iki renk seçeneği ile modern bir görünüme sahip olmak mümkün! Ahşap ve metalin birlikte kullanıldığı dekorasyon ürünlerinin yanına metal ayaklı koltuk takımı modelleri ile harika bir uyum içinde tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Yeni koltuk takımı modelleri çoğunlukla ahşap iskelet ve metal ayaklı koltuk takımı modelleri ile oluşuyor. Bu durum, farklı dokuların bir araya gelmesini sağlayarak tezatlığın sizlere sunduğu bir şıklığı ortaya çıkarıyor. Koltuk takımı trendleri içerisinde uzun yıllar zirveden inmeyecek gibi duran ahşap ve metal ayaklı koltuk takımı modelleri 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da en gözde ürünlerden biri olacak!

Klasik Tarzdan Vazgeçemeyenlere 

Koltuk takımı trendleri yıllardır kendini yenilese de klasik oturma grubu modelleri ve salon dizaynından kopamayanlar da bu sene unutulmuyor. Daha modern çizgilerde üretilen vintage havasına sahip oturma grupları salon modasında klasik bir çizgide ilerlemek isteyenlere hitap ediyor. Klasik oturma grubu modelleri metal ve ahşabın birlikteliği ile yenilikleri içerisinde barındırırken kesimleri ve kumaş seçimlerinde sade ve klasik tarz koltuk takımı trendleri içinde yerini alıyor. 

Yeni Koltuk Takımı Modelleri Salonunuzun Baş Tacı Olacak!

2022 koltuk takımı trendleri her tarza hitap eden tasarımlara sahip olsa da daha fazla öne çıkan birkaç koltuk takımı modeli bulunuyor. Öncelikle 2021 - 2022 koltuk takımı trendleri içinde sıkça gördüğümüz ve görmeye devam edeceğimiz metal ayaklı koltuk modelleri ile ahşap iskeleti buluşturan oturma grupları oldukça tercih edilecek. Aynı zamanda 2022 koltuk renkleri ise her evin havasını değiştirecek özelliklere sahip. Farklı ev stillerinde kullanılabilecek nötr tonlar ve nude renklerin karşısında enerjisiyle göz alıcı bir görünüme sahip olan canlı renkler de bulunuyor.

BYR Home olarak oturma grubu modelleri üretirken her senenin en trend koltuk takımı seçeneklerini takip ediyor ve son moda evler tasarlamanız için ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Modern çizgilerden klasik tarzlara, her eve hitap edecek geniş ürün yelpazemiz ve metal ile ahşabı yan yana kullanarak kendine has duruşuyla harika ev dekorasyonları oluşturabileceğiniz yeni koltuk takımı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz! oturma grubu modelleri ve koltuk takımı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

[widget-131]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38