Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Son Yılların Gözdesi: Köşe Takımları

Köşe Takımlarıyla Evlerinizin Havası Değişsin!

Günümüzde hemen hemen her evde köşe takımları gözümüze çarpıyor. Talebin artmasıyla da farklı tasarımlar ve modeller üretiliyor. Modanın son renkleri ve çizgileriyle modern köşe takımları, modern evlerin simgesi haline gelmiş durumda. Geniş oturma alanları ve şık görünümleriyle evlerde oturma ve konuk ağırlama ihtiyaçlarını karşılayan köşe takımları her geçen gün daha da tercih ediliyor.

Klasik koltuk takımı algısını yıkan ve mekanlara özgürlük kazandıran köşe takımları, çok sayıda yastıklı ve farklı boyutlu yaratıcı tasarımlarla ev ve iş yerlerinde kullanılıyor. Oturma odalarına konfor ve hareketli bir görünüm kazandıran köşe takımları, modern olduğu kadar estetik yapılarıyla da göz doldurmaya devam ediyor.

Köşe takımı alırken nelere dikkat edilir, köşe koltuk modelleri nelerdir ve köşe takımı fiyatları neye göre belirlenir, yakından bakalım…

Köşe Koltuk Takımı Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Şık tasarımları ve kullanışlı özellikleri ile hayatınızı renklendirecek köşe takımlarını seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus olacak elbette. Her köşe takımı sizin ihtiyacınızı karşılamayabilir. Köşe takımları arasından seçim yaparken özen göstermeniz gerekenler ise:

 • Köşe takımını koyacağınız alanı belirleyerek, ölçü oluşturmalısınız. Eğer ölçü almadan koltuğunuzu satın alırsanız kullanım zorluğu yaşayabilirsiniz.
 • Ufak bir odanız varsa seçeceğiniz köşe takımının fazla geniş olmamasına da özen göstermelisiniz.
 • Ufak alanlarınızda açık renklerde köşe takımı almalısınız. Koyu renk döşeme kumaşlar, ufak mekanların daha da küçük olarak algılanmasına neden olur.
 • Geniş mekanınız için seçeceğiniz köşe takımının alanı dolu göstermelidir.
 • Yeterli alanınız varsa sadece köşe takımı değil tamamlayıcı eşyalarla da alanınızı hareketlendirmelisiniz.
 • Köşe takımlarınızı seçerken uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasına özen göstermelisiniz.
 • Döşeme kumaşlarınızın seçiminde ise leke tutmayan ve kolay temizlenen dayanıklı ürünleri seçmelisiniz.
 • Evinizde evcil hayvan varsa döşeme kumaşlarınızı daha dayanıklı seçmelisiniz.

Köşe koltuk modelleri arasından tarzınıza ve beğenilerinize uygun seçim yapmalı, evinizin genel havasını ve dekorasyonunu da göz önünde bulundurmalısınız. Köşe koltuğu alırken köşe takımı fiyatları da dikkat etmeniz gereken bir diğer husus olsun. Pahalı modellerden kaçının.

Köşe Takımı Kullanmanın Avantajı – Ferahlık ve Konfor

2000’li yıllardan sonra hayatımıza giren köşe koltuklar ve köşe takımları günümüzde küçülen evlere de kullanım rahatlığı ve şıklık katıyor. Kimi doğayı evinize taşırken kimi de teknolojinin rahatlığını sizlere sunuyor. Kolay temizlenen ve her alana uyumlu koltukların özellikleri saydıklarımızla bitmiyor elbette. Özellikle yeni evlenen çiftlerin tercih ettikleri köşe takımların yaşam alanlarına ve bütçenize sağlayacağı avantajlar ise:

 • Köşe takımları genellikle küçük yaşam alanlarına sahip olan evlerde, mekan içerisindeki alanın verimli bir şekilde kullanılması imkanı sağlar.
 • Köşe koltukları ev ve iş yerlerine modern bir hava kazandırır.
 • Diğer koltuk takımlarına göre köşe koltuğu daha az yer kaplar ve taşıması kolaydır.
 • Köşe takımları doğru bir şekilde tercih edildiğinde yaşam alanınızı çok daha konforlu ve kullanılabilir bir hale getirir.
 • Köşe koltuğu dar oturma alanlarına geniş bir görünüm kazandırır.
 • Köşe takımları şekil olarak L harfine benzediği için koltuğun uzun olan kısmı yatak olarak da kullanılabilir. Bu nedenle misafirlerinize ayrı bir yatak yapmanıza gerek kalmaz.
 • Oturma odası fiyatlarından daha avantajlı ücretlerle karşılaşırsınız.
 • Köşe koltukları ile gereksiz koltuk kalabalığından kurtularak temizlik ve taşıma işlerinizi kolaylaştırırsınız.
 • Mobilya modasını ve trendlerini yakından takip etmiş olursunuz.

Göz alıcı, zarif ve modern köşe takımları oturma odalarınıza, iş yerlerinize ve stüdyolarınıza farklı bir görünüm kazandırıyor. Her geçen yıl yenilenen tasarımlarıyla beğeninize sunulan dayanıklı ev eşyalarından köşe takımları, modüler yapısı ile evinizin her köşesinde istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir mobilyaya dönüşüyor.

Köşe Koltuk Modelleri Arasından Bütçenize Uygun Seçim Yapın!

Birbirinden farklı ve güzel köşe koltukları ve köşe takımları arasından seçim yaparken mutlaka bütçenizi düşünün. Kalitesiz ürünlere binlerce lira para harcamayın. Köşe koltuk takımı satın alırken araştırmanızı iyi yaparak hem ekonomik hem de kaliteli bir köşe koltuğu almaya özen gösterin. Satın almadan önce köşe koltuk modelleri ve kataloglarını mutlaka inceleyin.

Bu sene ve gelecek senelerde de devam edecek köşe takımı trendi yeni ev döşeyecek ya da evlenecekseniz tam size göre olacaktır. Yeni nesil oturma grupları diyebileceğimiz köşe takımlarını uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Köşe takımları hakkında bilgi almak, köşe koltuk modelleri ve koleksiyonlarımızı incelemek için bizi arayın. Köşe takımı fiyatları hakkında ekibimizle görüşün, size en uygun köşe koltuğunu satın alın.

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38