Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyük Evlerin Salonlarında Metal Ayaklı Masa Rüzgarları Esiyor!

Metal Ayaklı Masa Modelleri İle Ev Dekorasyonları Artık Çok Daha Tarz 

Özellikle son yılların en çok tercih edilen mobilyaları arasında bulunan metal ayaklı masa modelleri her tarzdan eve uygun dokunuşlar ile birlikte herkesin kullanabileceği sağlam bir ev mobilyası halini alabiliyor. Metal ayaklı masa çeşitleri farklı tasarımlara sahip her ev dekorasyonu için rahatlıkla uyum sağlayabilen ve farklı materyaller ile yan yana kullanıldığında göz alıcı bir şıklığa ulaşabilen mobilyalar arasında ilk sıralarda geliyor. 

İster ahşap, isterseniz mermer ile bütünleştirilmiş metal ayaklı masalar sizin tarzınıza uygun olsun evlerinizin her köşesinde kullanabileceğiniz metal ayaklı masa modelleri ihtiyacınızı en şık ve kaliteli bir biçimde karşılayacak! Özellikle büyük evlerin geniş salonları için harika seçenekler arasında bulunan metal ayaklı masa modelleri en keyifli aile ve arkadaş toplantılarına ev sahipliği yapacak.

Evlerinizin salonları başta olmak üzere çeşitli kullanım alanlarında onlara yer ayırabileceğiniz metal ayaklı masa modelleri nasıl kullanılır, hangi materyaller ile nasıl bir görünüm kazanır sizler için inceledik! Salonlarınız için metal ayaklı masa dekorasyonu fikirleri ile harika püf noktalar için okumaya devam edin!

Metal Ayaklı Masa Modelleri Nasıl Kullanılır?

Metal ayaklı masa modelleri evlerinizin her an her alanında kullanabileceğiniz mobilyalardır ve birbirinden farklı materyallerin beraber kullanıldığı masa modelleri ile her ev kendi aurasını kolaylıkla yansıtabilir. Mermer, ahşap, cam gibi seçeneklerin değerlendirilebileceği metal ayaklı masa çeşitleri aynı zamanda evlerinize kalite açısından iyi bir deneyim sunmaktadır. 

İster yemek salonlarınızda kullanın isterseniz mutfak ya da salonlarınızda metal ayaklı masa seçeneklerinden yararlanın. Metal ayaklı masa modelleri evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her an size eşlik ederken özellikle salonlarınıza en tarz duruşu kazandıracak!

Salonlarınıza Fark Katacak Metal Ayaklı Masa Modelleri 

Salonlar bir evin en önemli yaşam alanlarından biridir ve hem ev ahalisini hem de gelen misafirleri konforu ve şıklığı ile buluşturur. Büyük salonlara sahip evlerde özellikle alanı daha verimli kullanmak ve tasarım farklılığı yaratmak adına şık yemek masaları kullanılır ve kimi zaman orta sehpa yerine çok daha geniş masa modelleri tercih edilebilir. Metal ayaklı masa modelleri de dolayısıyla her iki kullanım için ideal şıklığı yaratmak için tercih edilir. 

Metal ayaklı masalar genellikle ahşap ve mermer gibi farklı materyaller ile birlikte kullanılsa da tercihinize ve ev dekorasyonlarınıza göre çok daha farklı içeriklere sahip materyaller ile bir bütün olabilir. 

Metal Ayaklı Ahşap Masa 

Özellikle salonlarının görünümünü şık yemek masaları ile zenginleştirmek isteyenlerin ilk tercihlerinin başında metal ayaklı yemek masaları gelmektedir. Bunun için son dönemde tercih edilen materyal ise birbirine zıt iki doku olan metal ve ahşabın birleşiminden oluşan metal ayaklı ahşap masa modelleridir. 

Ahşap kullanımı son yıllarda ev dekorasyonunun en popüler olduğu alanlardan biri haline gelmiştir, bu nedenle metal ayaklı masif masa modelleri hem sağlamlığı hem de duruşu için tercih edilmektedir.  Dolayısıyla salonlar için tercih edilen masa modelleri arasında da ahşap yemek masaları bulunmaktadır. Yalnızca metal ayaklı yemek masaları değil; salonunuzun olmazsa olmazlarından orta masalar da ahşap kullanılarak dekore edilebilir. Metal ayaklı ahşap masa modelleri özellikle nude ve pastel tonlarının kullanıldığı klasik tarza sahip evlerde bütünlüklü bir görünüm yaratmak için tercih edilir. 

Metal Ayaklı Mermer Masa 

Metal ayaklı mermer masa tercihleri özellikle lüks dekorasyon tarzını benimseyen ev sahipleri tarafından tercih ediliyor. Metal ayaklı masa modelleri arasında en şık duruşu sağlayan metal ayaklı mermer masa çeşitleri geniş renk seçeneği ile her ev dekorasyonuna rahatlıkla uyabilecek tarzda. 

Salonlarınız için metal ayaklı mermer masa kullanmak istiyorsanız dizayn fikrinizin de metal ve mermerin dokusuna uygun renk paletlerinizin –eğer masanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız – olması gerekmektedir. Eğer koyu renk bir mermer seçtiyseniz evleriniziz daha açık tonlarda, açık renk bir mermer seçtiyseniz daha koyu ya da renkli tonlarda olması hoş bir kontrast yaratacaktır. 

Metal Ayaklı Cam Masa 

Metal ayaklı cam masa modelleri çok sık olmasa da salon dekorasyonlarında kullanılmaya devam eden bir mobilya türü. Cam kullanımı metal ayaklı masa üzerinde oldukça güzel dursa da cam kullanımının diğer masa modelleri ile kıyaslandığında çok daha fazla dikkat istemesi metal ayaklı cam masa modellerini tercih listelerinin alt sıralarına itmektedir. 

BYR Home İle Stil Sahibi Salonlar Elinizin Altında!

Metal ayaklı masif masa modelleri özellikle evler için oldukça tercih edilen mobilyaların başında. Aynı zamanda özellikle endüstriyel ev dizaynında oldukça sık kullanılan metal ayaklı masa modelleri mermer ve cam ile birlikte de kullanılabiliyor. Özellikle salon dekorasyonunda koltuk takımları ile birlikte kullanılan geniş orta masalarda ya da büyük salonlara yerleştirilen şık yemek masalarında metal ayaklar görmek oldukça mümkün. 

BYR Home olarak metal ayaklı masif masa modelleri başta olmak üzere istediğinize en uygun metal ayaklı masa modelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. İsterseniz dekoratif metal ayaklı masa modelleri isterseniz günlük kullanımda sizlere en konforlu ve kullanışlı deneyimi sunacak metal ayaklı masa modelleri ile evlerinizi dekore ediyoruz.

[widget-133]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38