Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

2021 – 2022 Sezonunun En Trend Mobilyası: Metal Ayaklı Ahşap Masalar Nerelerde Kullanılır?

Evlerinizin En Kullanışlı Eşyası Masalar Artık Çok Daha Şık Olacak!

Her gün mutlaka kullandığımız; kimi zaman bir çalışma masası kimi zaman en keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan bir yemek masası olan masa modelleri özellikle son yıllarda birbirinden şık ve kullanışlı çeşitleri ile herkesi büyülüyor. 2021 trendlerinde sıkça rastladığımız metal ayaklı ahşap masa modelleri hemen hemen her ev sahibinin ilk tercihleri arasında yer alırken aynı zamanda metal ve ahşabın buluştuğu bu tasarımları ofisler de severek kullanıyor. 2022 ev dekorasyonu trendlerinde de ilk sıralarda yerini alaca. 

Eğer sizler de metal ayaklı masa trendinden yararlanmak istiyor ve bu şıklığa yaşam alanlarınızda yer vermek istiyorsanız ancak metal ayaklı ahşap masa modelleri ile hangi kullanım alanlarını doldurabileceğiniz bilemiyorsanız gelin biraz daha yakından bakalım…

 

Hayatın Her Anında Metal Ayaklı Ahşap Masa Tasarımları

Günlük yaşantınızda fazla dikkat etmeseniz de özellikle 2021 ahşap masa modelleri için bir yükseliş yılı oldu. Özellikle kaliteli duruşu ve her dekorasyon akımı ile zorlanmadan uyum sağlayabilmesi ile ahşap masa çeşitleri kafelerde, restoranlarda, AVM’lerde karşımıza çıkıyor. Ancak bununla da kalınmıyor; yalnızca işletmeler değil evlerin çeşitli kullanım alanları ve büyük küçük her ofis için ahşap masalar tercih ediliyor. 

Özellikle farklı iki dokunun sık bir şekilde buluştuğu metal ayaklı ahşap masa modelleri ilk evlerinizde rahat bir şıklık getirebiliyor; ofislerinizin görünümünü zenginleştirebiliyorsunuz. Ev ve ofislerini metal ayaklı ahşap masa çeşitleri ile daha şık ve kullanışlı bir hale getirmek isteyenler ya da metal ayaklı ahşap masa modelleri nerelerde kullanılır merak edenler için ev ve ofis ortamında hangi dekorasyonları yapabilirsiniz yakından bir göz atalım.

Metal Ayaklı Masif Masa Çeşitleri İle Sağlam ve Gösterişli Evler

2021 – 2022 yılının en dekoratif ev mobilyaları arasında bulunan metal ayaklı masa modelleri tercihe göre bazen ahşap bazen mermer kullanılarak farklı dokunuşlar ile tamamlanabiliyor. Ancak mermer ya da cam gibi seçenekler, ahşap çeşitleri kadar tercih edilmiyor. Özellikle uzun yıllar kullanılabilmesi ve kolayca dekore edilebilmesi ile metal ayaklı ahşap masa modelleri ev için yaşamda oldukça tercih ediliyor. 

Yemek Salonlarının En Gözdesi 

Yemek salonlarında 2021 ahşap masa modelleri oldukça revaçta idi. Bu başarı 2022 yılında da devam edecek gibi duruyor. Pastel ve nude tonların yoğun kullanıldığı evlerde yemek odaları için genellikle beyaz metal ayaklı ahşap masa modelleri tercih ediliyorken daha koyu renklerin hakim olduğu yemek odaları ya da mutfaklarda siyah metal ayaklı ahşap masa seçenekleri değerlendiriliyor. Hangi renk tercih edilirse edilsin, metal ayaklı ahşap mutfak masası genç – yaşlı fark etmeksizin herkesin ilgisini çekiyor ve tercih ediliyor. Yemek salonlarında metal ayak ile birlikte kullanılan ahşap seçenekleri özellikle meşe, kayın ve ladin diyebiliriz. 

Salonlarınızın En Şık Köşesinde

Metal ayaklı masif masa çeşitleri yalnızca işlevselliği ile değil dekoratif duruşuyla da evlerin her köşesinde tercih edilebiliyor. Metal ayaklı masa çeşitleri her zaman farklı tasarımları ile göz dolduruyor. Kimi zaman metalin daha klasik tarzda kesilerek yerleştirildiğini kimi zaman ise çok daha modern bir çizgide farklı kesimlerle kullanıcıya hitap ettiğini gözlemleme şansı yakalıyoruz. Dolayısıyla metal ayaklı ahşap masa modelleri, salonların en şık köşesinde 2021 trendlerinde olduğu gibi 2022 yılının da en tercih edilen ev mobilyalarından olacak! Ahşap masa modelleri arasında ise salonlar için en çok istenen ahşap rengi sütlü kahve ve bej tonlarında masif ahşap diyebiliriz. 2021 metal ayaklı masa modelleri için kullanılan Ladin, ceviz, meşe gibi ağaç türleri ise sağlamlıklarıyla en çok sevilen ağaç türlerinden. 

Sizi Çalışmaya Teşvik Edecek

Metal ayaklı ahşap çalışma masası özellikle gençler arasında oldukça popüler. Gelecekleri için çalışan, sınavlarına rahat ve güzel bir masada hazırlanmak isteyen gençler ahşap dokusunun metalin enerjisi ile buluştuğu metal ayaklı ahşap çalışma masası seçeneklerini severek kullanıyor. Yalnızca onlar değil, işlerine evden devam edenler ve kendisine home office çalışabileceği bir alan yaratmak isteyenler metal ayaklı ahşap çalışma masası tercih ediyor. 2021 metal ayaklı masa modelleri için en çok tercih edilen ahşap seçeneklerinin başında ceviz ve gürgen geliyor. 

Tüm Ofis Bu Dokuya Hayran Kalacak: Metal Ayaklı Ahşap Masa Modelleri

Metal ayaklı masa modelleri karşımıza belki de en çok çalıştığımız iş yerlerinde ve ev dışında geçirdiğimiz zamanda sosyalleştiğimiz mekânlarda karşımıza çıkıyor. Metal ayaklı masa çeşitlerinin kullanışlı ve dış mekânlar için oldukça sağlam seçenekler arasında bulunuyor. Metal ayaklı masa modelleri genellikle dış mekânlar için mermer ya da yalnızca metalden tercih ediliyorken ofis ortamları için durum çok daha farklı. Masif ahşap tercih edilen ofis ortamlarında maun, akçaağaç, meşe gibi türler de sevilerek kullanılıyor.

2022 ahşap masa trendleri arasında en çok rastlayacağımız kullanım alanları arasında ofisler bulunuyor. Sağlamlığı ve şık tasarımı ile göz dolduran metal ayaklı ahşap masa modelleri her ofis ortamında farklı renk seçenekleri ile tercih ediliyor. 2021 metal ayaklı masa modelleri arasında ahşap kullanımı oldukça yaygın iken 2022 yılında da ofis ortamlarında metal ayaklı ahşap masa modelleri uzun çalışma saatlerinize eşlik edecek. 

BYR Home, Ahşap Sadeliğini En Tarz Tasarımlar İle Buluşturuyor!

2022 metal ayaklı masa trendleri yine birbirinden farklı tasarımlarıyla etnik, loft, rustik, modern, minimalist ve klasik ev dekorasyonları başta olmak üzere farklı akımların ışığında dizayn edilmiş evlere hitap eden tasarımları ile dikkat çekecek. Metal ayaklı masa modelleri ahşap kullanımı ile farklı büyüklüklerde, ağırlıklarda ve tercihe göre farklı renklerde tasarlanarak evleri süslemeye devam ediyor. 

BYR Home’da 2021 metal ayaklı masa trendleri birbirinden farklı ahşap dokularıyla birleşerek en tarz kesimler ile evlerinize ve ofislerinize çok yakışacak metal ayaklı ahşap masa modelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. 2022 metal ayaklı masa modelleri BYR Home’da farklı dokularla buluşurken en çok tercih edilen ahşap masa seçeneklerinde de hizmet verdiğimiz müşterilerimizin isteğine göre özel masa tasarımları sunuyoruz. İsterseniz showroomlarımıza göz atabilir, istediğiniz metal ayaklı ahşap masa modelleri ve metal ayaklı ahşap masa fiyatları hakkında detaylı bilgi almaya gelebilirsiniz. 

[widget-133]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38