Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Masa Fiyatları – Evleriniz İçin En Şık, Bütçe Dostu Masa Çeşitleri

Evinizin En Kullanışlı Eşyası: Masa Çeşitleri – Seçiminizde Dikkatli Olun!

Bir evde olmazsa olmazın tabii ki en keyifli yemeklerin yeneceği, kimi zaman çalışma saatlerimize eşlik edecek kimi zaman da kahve eşliğinde sohbetlerin yapılacağı farklı özelliklere ve kullanım alanlarına ait masa modelleri olduğu söylenebilir. Evleri hem işlevsel bir hale getiren hem de şık duruşları ile evlerinizi zengin gösteren masa çeşitleri arayanlar için yalnızca masaların dış görünüşleri ve büyüklükleri değiş masa fiyatları da oldukça önemlidir. Evlerinin büyüklüğüne ve tarzına uygun bir masa arayanlar için bakılması gereken ilk kriterlerin başında gelen masa fiyatları her bütçenin rahatlıkla kendine uygun bir masa bulabilmesini sağlayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Masa modelleri düşünüldüğünde aynı kullanım amacını taşıyan mobilyalar olduğu söylenebilir ancak aynı kullanım amacını taşıyor olmaları onların özgünlüğüne ket vuracak bir faktör değildir. Her biri farklı özellikler ve dokulara sahip masa modelleri fiyatları da dolayısıyla bu durumdan etkilenir ve oldukça geniş bir yelpaze ortaya çıkmış olur. Eğer yaşam alanınızı daha pratik hale getirecek ve ev dekorasyonunuza uygun bir masa arıyorsanız kendi bütçenize uygun masa modelleri fiyatları bulabilirsiniz. Ancak masa fiyatları neye göre belirleniyor, hangi unsurlar masa fiyatları üzerinde etkili, bunları bir masa almadan önce bilmeniz sizlerin daha kaliteli bir süreç geçirmesine fayda sağlar.

İster kalabalık misafirler için bir yemek masası isterseniz çocuklarınıza bir çalışma masası ya da salonunuzun dekorasyonunu tamamlayacak masa çeşitleri arayın; masa fiyatları nasıl belirleniyor bilmek, alışveriş sürecinizi kolaylaştıracaktır. 

Masa fiyatları üzerinde etkili olan birkaç unsuru şu şekilde özetleyebiliriz;

  • Hangi malzeme
  • Masa tasarımı ve işçilik
  • Kullanım alanı

Masa deyip geçmeyin! Her masa farklı özelliklere ve kullanım alanlarına sahip. Dolayısıyla bu kriterlerin de masa fiyatları üzerinde etkili olması oldukça normal. Masa modelleri arasından seçim yaparken sizleri uzun yıllar memnun edecek bir masaya sahip olmak istiyorsanız masa modelleri fiyat belirleme sürecine etki eden faktörlere sizler de dikkat etmelisiniz. En iyi ev dekorasyonu deneyimi için neden bu unsurlar masa ücretleri üzerinde etkili biraz inceleyelim.

Masa Fiyatları Belirlenirken Hangi Malzeme Kullanıldığı Önemli

Her bir insanın evi ayrı tarzlarda döşenmiş, farklı materyallerin ağırlıkla kullanıldığı kendine özgü tarzlara sahip olabilir. Dolayısıyla evleriniz için tercih ettiğiniz masa modelleri de farklı dokulardan üretilmiş masa çeşitleri olabilir ya da bir bahçe masası ile çalışma masasının aynı özelliklerde olmadığını hayal edin... Bir masanın yapımında hangi materyalin kullanıldığı dolayısıyla masa modelleri ücretleri üzerinde oldukça etkilidir. 

Metal Ayaklı Masa Fiyatları 

Metal ayaklı masa modelleri özellikle son yılların modern evleri için tercih edilen masa çeşitleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Minimalist evlere özellikle şık bir görünüm kazandıran metal ayaklı masa modelleri özellikle ahşap ile birlikte kullanılmasına rağmen üzerinde farklı materyallerin de kullanımına sıkça rastlanıyor. Metal ayakların üzerine yerleştirilen farklı materyaller de aynı zamanda bu masaların fiyatlarını etkiliyor. 

Metal ayaklı masa fiyatları masa için seçilen diğer materyalin ne olduğuna göre değişiyor. Bu materyaller;

  • Metal ayaklı ahşap masa
  • Metal ayaklı cam masa
  • Metal ayaklı mermer masa

Olarak çeşitlendirilebiliyor. Metal ayaklı masa fiyatları aynı zamanda kullanılan metalin nasıl işlendiğine ya da hangi işlemleri gördüğüne göre de değişkenlik gösteriyor. 

Metal Masa Fiyatları

Metal masa modelleri özellikle sosyal hayatımızda sıkça gittiğimiz kafeler ve bahçelerde karşımıza çıkıyor. Tümü metal olan bu masa çeşitleri evler için özellikle kış bahçesi ve bahçe dekorasyonları için tercih ediliyor.  Metal masa modelleri fiyatları nasıl tasarımlara sahip olduğuna göre değişiyor. 

Ahşap Masa Fiyatları

Özellikle yemek ve çalışma masası için tercih edilen ahşap, kendi arasında da uzun ömürlü ve daha narin türlere sahip. Ahşap masa fiyatları üzerinde de dolayısıyla bu kriter etkili oluyor. Tıpkı metal masa ile ahşap masa fiyatlarının ya da metal ile ahşabın bir arada kullanıldığı masa modelleri fiyat olarak aynı olmayacağı gibi hangi ağacın da ahşap masa yapımında kullanıldığı masa fiyatları üzerinde değişikliğe sebep oluyor. 

Masa Modelleri Fiyatları Tasarım ve İşçilik Özelliklerine Göre Değişiyor

Masanın nasıl bir tasarımı olabilir ki diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Son yıllarda oldukça farklı kullanım alanlarına en tarz görünümlerle hitap eden masa modelleri yaratıcı bir bakış açısıyla çok farklı modelleri hizmetinize sunabiliyor. Dolayısıyla masa ücretleri için bu durum da etkili. 

Masa modelleri nasıl üretiliyor, bir çekmecesi ya da bir bölmesi bulunuyor mu, uzatılıp kısaltılabiliyor mu tüm bu soruların cevaplarına göre seçilen masa modelleri ücretleri etkiliyor.

Masa Modelleri Ücretleri Masanızı Nerede Kullanacağınıza da Bağlı

Kullanım alanı masa seçimi için oldukça önemli. Yatak odanıza bir çalışma alanı kurmak istiyorsanız bakacağınız masa çeşitleri ile yemek odanıza alacağınız masa çeşitleri farklılık gösterebilir. Dolayısıyla her iki masa için farklı bir fiyat politikası izlenecektir. Bunun sebepleri arasında kullanım alanları farklı olan masa modelleri için işçilik ve maliyetin daha farklı olmasıdır. 

Evlerinizin Vazgeçilmezi Masalar En Uygun Masa Fiyatları İle BYR Home Güvencesiyle

Masa fiyatları üzerinde etkili olan birçok kriter mevcut ve birçoğu masa seçiminizden memnun kalıp kalmayacağınızı da etkiliyor. Evinizin atmosferine uygun kullanışlı masa modelleri aynı zamanda farklı fiyatlar ile karşınıza çıkabiliyor. 

Hangi tarzda masa seçtiğiniz önemli değil, BYR Home ile evlerine en yakışan modeli, yüksek kalitede en uygun fiyatlar ile bulabileceksiniz! Evlerinizin her odasında kullanabileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle BYR Home’un metal ayaklı ahşap masa modelleri özellikle yüksek bir memnuniyet garantisi veriyor. Siz de showroomlarımıza gelerek masa modellerimizi inceleyebilir ve bize ulaşarak masa fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

[widget-133]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38