Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Metal Ayaklı Berjer Modelleri – Farklı Dokuların Şık Uyumu

Dekorasyon Harikası Metal Ayaklı Berjer Çeşitleri İçin En Trend Kumaş Çeşitleri

Berjer koltuk modelleri özellikle son yıllarda oturma gruplarının yanında kullanılan ve ortama farklılık katacak dizayn ürünlerinin başında geliyor. Özellikle ev dekorasyonunda metal kullanımının artması ile metal ayaklı konsollar, metal ayaklı masa ve sehpalar ve metal ayaklı koltuk takımları başta olmak üzere yeni nesil ev dekorasyonlarında metal ayaklı berjer modelleri de oldukça revaçta. Salonlara fark yaratan bir şıklık katan metal ayaklı berjer modelleri istenilen her kumaştan üretilebiliyor olsa da bazı kumaşlar özellikel metal ayaklı berjer çeşitlerine çok daha fazla yakışıyor.

Metal ve farklı dokuları bir araya getiren yeni nesil ev dekorasyonu metal ayaklı berjer sandalye seçenekleri için ne gibi kumaş imkanları sunuyormuş, nasıl kumaşlar metal ayaklı berjer koltuk modelleri için popüler hale gelmiş biraz daha yakından bakalım!

Metal Ayaklı Berjer Koltuk Modelleri Her Evin En Gözde Mobilyası

Metal ayaklı berjer koltuk modelleri özellikle son yıllarda salonlarına farklılık katmak isteyen tüm ev sahiplerinin favori ev mobilyası arasında. Oturma grubunun tasarlanmış uyumuna yeni bir soluk getiren ve tekli haliyle salonlarınıza fark yaratan berjer modelleri birçok farklı malzemeden yapılabiliyor. 

Ahşap ayaklı berjer koltuk modelleri de ev sahipleri arasında tercih edilen modeller arasında olsa bile ev dekorasyonunda yeni gözde hem sağlamlığı hem de gösterili duruşu ile metal ayaklı berjer koltuk modelleri. 

eğer evlerinie bir berjer koltuk almayı düşünüyor ancak hangi materyalden seçim yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız sizler için en neden metal ayaklı berjer modelleri arasından seçim yapmalısınız kısaca anlatalım. 

Metal ayaklı berjer koltuk modelleri sağlam iskelet yapısıyla uzun süre kullanım sağlarken isteğinize en uygun şekilde renkli, parlak ya da mat seçenekleri tercih edebilirsiniz. Farklı kumaşların koltuk döşemesinde kullanılıyor olması aklınızda soru işareti bırakmasın! İster kadife berjer isteyin ister nubuk berjer modelleri her kumaşla uyum sağlayabilecek bir siyah metal ayaklı berjer modeli ile ev dizaynınızı en şık biçimde tamamlayacaksınız.

Gelin, hangi kumaşlar berjer modelleri arasında yaygın bir göz atalım;

Metal Ayaklı Berjer Modelleri İçin Hangi Kumaşlar Popüler?

Metal ayaklı berjer koltuk modelleri arasında en sık kullanılan kumaşın ilk olarak tabii ki şık ve zengin duruşuyla kadife kumaş olduğunu söyleyebiliriz. Kadife berjer modelleri rahat ve yumuşak yapısıyla sizlere harika bir berjer deneyimi sunabilir. Birçok evde karşılayabileceğiniz kadife berjer koltuk modelleri oldukça seviliyor… Ancak metal ayaklı berjer modelleri yalnızca kadife berjer modelleri ile bitmiyor!

Metal ayaklı berjer modelleri döşemesinde kullanılan trend kumaşlar;

  • Kadife
  • Nubuk
  • Keten
  • Kaşmir 

Olarak sınıflandırılabilir. Her kumaşın kendine özgü kriterleri ve özellikleri olsa da metal ayaklı berjer modelleri için tercih edilen en kullanışlı berjer koltuk modelleri arasında yukarıda kısaca listelediğimiz kumaşlar ilk sıralarda yer almaktadır. 

Kadife berjer modelleri özellikle yumuşak dokusu ve şıklığı ile ön plana çıkmakta. Nubuk kumaş ise nubuk berjer modelleri ile evlerin salonlarına ağır bir şıklık katıyor. ancak değinmek istediğimiz iki kumaş türü daha bulunuyor. Eğer şık bir berjer arıyorsanız ve bulmuşsanız, kumaşına baktığınızda anlarsınız ki o kaşmir berjer modelleri arasındadır. Metal ayaklı kullanım için oldukça tercih edilen kaşmir aynı zamanda yüksek kalitede bir deneyim sunuyor. Son olarak, keten kumaşlar da metal ayaklı berjer modelleri için oldukça kullanışlı ve tarz kumaş biçimlerinin başında geliyor. Ancak, kadife, nubuk ya da kaşmir gibi kumaşlardan yapılan berjer modelleri, keten berjer modellerinden daha farklı bir iskelet sistemine sahip olabilir. 

Ancak söyleyebiliriz ki en iyi berjer koltuk deneyimi için kumaş seçimlerinizi kullanım alnınıza ve rahatınıza göre yapmalısınız. Aksi halde sizleri rahatsız eden bir kumaş da berjerlerinizi kullanamamanıza sebep olur. Berjer modelleri arasından seçim yaparken bu nedenle yalnızca metal ayaklı berjer modelleri değil, döşemesi için kumaş rahatlığı oldukça önemlidir.

[widget-131]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38