Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hasır Sandalye Modelleri – Hem Şık Hem Konforlu

Yaşam Alanlarınızda Pratik ve Rahat Çözümler…

Evimizde geçirdiğimiz saatlerin çoğunda rahat koltuklarımızda olsak da söz konusu ev dekorasyonu olduğunda sandalyelerin de son derece önemli olduğu inkar edilemez. Nitekim son yılların trendleri arasında yer alan hasır sandalye modelleri en rahat koltuklarınızla bile yarışabilecek bir konfora ve aynı zamanda şık bir görünüme sahip.

Bütçe dostu hasır sandalye modelleri yaşam alanlarında hem iç hem de dış mekanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. Özellikle metal ayaklı hasır sandalye modelleri uzun yıllar boyunca paslanmadan aynı şıklığı ve konforu korumasıyla kullanıcıların gözünde bir adım öne çıkıyor. Peki hasır sandalye modelleri ile hangi alanlarda dekorasyonlar yapabilirsiniz? Gelin, bu soruya birlikte yanıt verelim.

 

Oturma Odanızda Rahat Bir Kitap Okuma Köşesi – Hasır Sandalye Önerileri

Evinize döndüğünüzde yaşamın tüm koşturmacasından koparak kitabınıza gömüleceğiniz rahat, sessiz ve minimalist bir alan yaratmak istemez misiniz? Cevabınız evetse hasır sandalye önerileri eminiz ilginizi çekçek! Eviniz işlek bir caddeye bakmıyorsa pencerenizin yakınlarına konumlandıracağınız bir hasır sandalye size hem ışık alan hem de huzurlu bir ortam sağlayabilir. Bitki ve buna benzer aksesuarlarla süsleyerek kendinize özgü bir dekorasyon yaratarak evinizin bu bölümünü çok daha kolay sahiplenebilirsiniz.

Geniş Balkonlar ve Dış Mekanlar İçin Vazgeçilmez! – Hasır Sandalye Modelleri

Hasır sandalye önerileri söz konusu olduğunda hiç kuşkusuz akla gelen ilk seçeneklerden biri de balkonlar ve dış mekanlar. Açık havada rahat bir hasır sandalye üzerinde dinlenebilme şansına sahip olmak özellikle koşturmacası bol şehir hayatında bir ayrıcalık. Yine de hemen bir hatırlatma yapmak gerekirse ahşap hasır sandalye modelleri özellikle bahçe gibi dış mekanlar için pek doğru bir tercih olmayabilir. Çünkü dış koşullara karşı daha dayanıksız olan ahşap hasır sandalye modelleri, kısa sürede hayran kaldığınız şıklığını ya da rahatlığını kaybederek deformasyona uğrayabilir.

Buna karşılık metal ayaklı hasır sandalye modelleri hem metalle ahşap tasarımını bir araya getiren esrarengiz uyumuyla hem de dış koşullara karşı çok daha dayanıklı yapısıyla sizlere uzun ömürlü bir ve rahat bir kullanım sunacaktır.

Hasır Sandalye Seçerken Bunlara Dikkat Edin! – Hasır Sandalye Önerileri

Elbette hasır sandalye modelleri ile yapabileceğiniz dekorasyonlar yukarıda saydıklarımızdan ibaret değil. Yaşam alanlarınızda yaratıcı birçok tasarımı deneyebilir, evinize renk katacak dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Buna karşılık hasır sandalye alırken sonradan hayal kırıklığına uğramamak için de dikkat etmeniz gereken noktalar var. Her hasır sandalye modeli ihtiyacınızı veya beklentinizi karşılayamayabilir. Bu nedenle aşağıda saydığımız hususlara dikkat etmelisiniz:

  • Yalnızca hasır sandalye değil, tüm mobilya ürünlerinde şıklık kadar dayanıklılığı ve sağlamlığı da önemseyin. Yukarıda da belirttiğimiz gibi özellikle metal ayaklı hasır sandalye modelleri bu açıdan alternatiflerine göre çok daha kesin bir çözüm sunmaktadır.
  • Hasır sandalye ayaklıklarında ve yüzeyinde kullanılan cila ve boya gibi materyallerin doğal olup olmadığına dikkat edin. Doğal olmayan materyaller sağlığınızı tehlikeye atar.
  • Firmaya ürünün garantisi olup olmadığını kesinlikle sorun.
  • Metal ayaklı hasır sandalye modelleri için paslanmaz metalden yapıldığından emin olmalısınız. Aksi takdirde şıklığına ve rahatlığına bayıldığınız sandalyeniz kısa sürede ilk günkü görünümünde uzaklaşabilir.
  • İç ve dış mekanlarda kullanılacak hasır sandalyelerin farklı materyallerden üretilmiş olması gerekir. Dış mekanlar için metal ayaklı hasır sandalye modelleri daha iyi bir tercihken iç mekanlar için metal ayaklı hasır sandalye gibi ahşap sandalye modelleri de tercih edilebilir.

Uzun Ömürlü Olmayan Ev Eşyalarıyla Bütçenizi Boşa Harcamayın!

Hasır sandalye modelleri arasında tercih yaparken güvenilir bir markayı seçtiğinizden emin olun. Sektörde adı bilinen, markalaşmış ve müşterilerinin övgü dolu yorumlarıyla öne çıkan mobilya firmaları ev dekorasyonlarınızda hayal kırıklığına uğrama olasılığınızı en aza indirgeyecektir. Elbette kalitenin yanında bir diğer konu da firmanın sizlere çok sayıda seçenek sunarak hayalinizdeki yaşam alanlarını tasarlamanıza olanak sağlamasıdır.

Bütçenizi doğru kullanarak hem şık hem de konforlu mobilyalara sahip olmak istiyorsanız ekibimizle görüşün! BYR Home olarak yaşam ve çalışma alanları için hayalinizdeki dekoratif çözümleri sunuyor, evlerden iş yerlerine, restoranlardan otellere kadar farklı mekanların görünümünü dokunuşumuzla yeni baştan yaratıyoruz…

[widget-130]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38