Stil Sahibi Yaşam Alanları! Ev ve Ofislerinize Özel Tasarımlar
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orta Sehpa Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiren Basit Çözümler – Orta Sehpa Dekorasyon

Salonların dekore edilmesi söz konusu olduğunda hiç kuşkusuz en önemli parçalardan biri de orta sehpalardır. Misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz, üzerine laptopunuzu koyarak çalışabileceğiniz veya televizyon izlerken kumandanızı bırakabileceğiniz orta sehpa dekorasyonu için tüm bunları göz önüne almalı, nasıl bir amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz.

Yine de tek dikkat etmeniz gereken noktanın işlev olmadığını hatırlatalım. Evinizin belki de en şık gözükmesi gereken odası salonlarınız için orta sehpa dekorasyon modelleri de dahil olmak üzere seçeceğiniz tüm parçalar, konuklarınızın yaşam alanınız hakkındaki düşüncesini belirleyecektir. Bu nedenle görüntüye de en az işlev kadar önem vermelisiniz…

 

Tarzınıza Karar Verdiniz Mi? – Orta Sehpa Dekorasyon Önerileri

Orta sehpa dekorasyonu için seçiminizi yapmadan önce nasıl bir tarz istediğinize karar vermek işinizi bir ölçüde kolaylaştırabilir. Genellikle klasik tarz salon mobilyaları daha ağır başlıdır. Ancak bu ağır başlılığın yanında bir hantallık getirdiğini vurgulamak gerekir. Buna karşılık modern orta sehpa dekorasyonları için çok daha dinamik ve canlı seçimler yapmak mümkün. Özellikle metal sehpa modellerinin en hantal geleneksel dekorasyonlara bile hareket kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ama siz kendinizi dekorasyon söz konusu olunca klasik bir tarza eğilimli görüyorsanız ahşap sehpaların trendinin hiçbir zaman geçmediğini de unutmayın...

Çift Katmanlı Sehpalar Hem İşlevsel Hem Şık! – Salon Orta Sehpa Dekorasyonu

Genellikle firmaların bekleme salonları tarzı mekanlarda karşılaştığımız çift katmanlı orta sehpalar son dönemde yaşam alanlarında da yerini almaya başladı. Alt bölümünde dergi, kitap gibi zevklerinizi yansıtan basit aksesuarları sergileyebileceğiniz çift katmanlı sehpalar, üste de bir vazo veya farklı objeler koyarak orta sehpa dekorasyonu için elinizi güçlendirmenize olanak tanıyor.

Çiçekler Zarafetin En Doğal Hali! – Orta Sehpa Aksesuarları

Orta sehpa dekorasyon ürünleri için tercih edebileceğiniz birçok seçenek olduğu muhakkak! Ancak özellikle hiç abartıya kaçmadan zarif gözüken bir orta sehpa dekorasyon önerisi arıyorsanız çiçeklerden yararlanmanın en iyi yol olduğunu söyleyebiliriz. Şık bir vazoda sergileyeceğiniz çiçekler orta sehpa dekorasyonu için ideal seçim olabilir. Eğer salonunuz yeterince ışık almıyorsa yapma bitkiler de işinizi görecektir.

Kitaplarla Zevklerinizi Yansıtın! – Orta Sehpa Dekorasyon Modelleri

Orta sehpa dekorasyonu için tek seçeneğiniz çiçekler değil! Eviniz konuklarınıza kişiliğiniz hakkında bir şeyler söylesin istiyorsanız kitaplarınızdan da orta sehpa dekorasyonu için yararlanabilirsiniz. Ayrıca kitaplarınız diğer küçük aksesuarlara yükselti kazandırmak için de son derece iyi bir çözümdür. Bu sayede hem salonunuzun dekorasyonunu tamamlayabilir hem de sizin karakterinizden izler taşıyan bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Oval Formlar Hem Şık Hem Güvenli! – Orta Sehpa Dekorasyonu

Özellikle küçük çocuğu olan ailelerin en iyi bildiği şeylerden biri evdeki eşyaları olabildiğince köşesiz modellerden seçmektir. Söz konusu sehpalar olduğunda odanın tam ortasındaki parça olduğunu unutmamalı ve tercihinizi en güvenli seçenekten yana kullanmalısınız. Nitekim oval formlara sahip sehpalar orta sehpa dekorasyonu için kullanacağınız diğer parçalarla da kolaylıkla uyum sağlayarak işinizi kolaylaştırabilir.

Özellikle origami sehpa modellerinin son yılların en büyük trendleri arasında olduğunu ifade edelim. Evini yeni dekore eden birkaç arkadaşınız varsa en azından birinin orta sehpa dekorasyonu için origami sehpaları tercih ettiğini görmüş olabilirsiniz. Bilhassa modern orta sehpa dekorasyonları söz konusu olduğunda origami sehpaların son derece estetik bir tarz yarattığı tartışılmaz!

Mekana Özel Çözümlerle Hayalinizdeki Evi Yaratın!

Kabul ediyoruz, yüzlerce seçenek olsa bile orta sehpa dekorasyonu için hayalinizdeki modeli ve parçaları bulmak kolay değil. Özellikle hazır sehpa modellerinin çoğu zaman evinizle istediğiniz uyumu yaratmadığı ve beklediğiniz zarafeti ortaya çıkarmadığı bir gerçek! Peki ne yapmalısınız?

BYR Home’da mekana özel çözümlerle hayalinizdeki ev dekorasyonunu gerçeğe dönüştürdüğümüzü vurgulamak isteriz. İhtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarımlarla hem gündelik hayatınızı kolaylaştırıyor hem de yaratıcı bakış açımızı tasarımlarımıza yansıtarak metalin şıklığı ve ahşabın sıcaklığını bir araya getiriyoruz…

[widget-135]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (533) 328 71 38